GENESIS

Концертний зал Людкевича

Неділя 26.09.2021 / 18:00

Концертний зал Людкевича

150-700

Опис

«Бабин Яр – це трагедія всього людства, але відбулася вона на українській землі. І тому українець не має права забувати про неї, як і єврей. Бабин Яр – наша спільна трагедія, трагедія перед усім всього єврейського та українського народів».

Український діяч, поет Іван Дзюба.

Бабин Яр – це топос смерті багатьох людей, серед них: євреї, роми, радянські військовополонені, українські націоналісти. Про кожну з цих смертей потрібно пам’ятати і шанувати загиблих. Бабин Яр передусім – поліфонічна історія, яка складається з багатьох голосів людей, які були вбиті, свідків і тих, хто зміг вижити.

Барух Берлінер у симфонічній поемі “GENESIS” дозволив цим голосам звучати – голосам мертвих і живих, перетворюючи їх у єдиного безособового читця. Він переплів найважливіші, вічні епізоди Біблії та музику. Його текст озвучується не співом хору, а читанням оповідача, що наближає його впритул до слухача, наче цей голос говорить із самого нутра.

Стати у єдиний голосовий ланцюг та відчути спорідненість з усім світом можна буде завдяки оркестру INSO-Lviv та незмінному ведучому Володимиру Бєглову, який виступить у ролі читця. У Львові виконають рок-версію симфонічної поеми “GENESIS” ізраїльського вченого, композитора Берлінера Баруха. У концерті вперше будуть використані новітні технології синтезу музики і відеоарту. Барух Берлінер акцентує увагу на тому аспекті, що людині від початку був наданий вибір/голос, і можливість вибору робить її вільною – таким чином вона здатна оцінити добро і зло.

Програма:

  • Барух Берлінер – GENESIS для читця та симфонічного оркестру. Прем’єра рок версії

 

Виконавці:

 

  • Група “ShokolaD”
  • Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів»
  • Ронен Нісан, диригент
  • Володимир Бєглов, читець
  • Наум Слуцкер, продюсер

Поділитись