Гендель. 9 Концертних Арій

Фоє концертного залу Людкевича

П’ятниця 06.08.2021 / 17:00

Фоє концертного залу Людкевича

110-290

Опис

Навіть упродовж спекотного львівського літа мистецьке життя міста не згортає своїх обертів. Цьогоріч вже вшосте у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбудеться фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»! Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

Темою цьогорічного фестивалю стануть подорожі та мандри, за якими ми усі так вже скучили! На нас чекають неповторні літні вечори, присвячені музиці різних епох, які звучатимуть у виконанні українських та закордонних музикантів. Ми будемо подорожувати різними країнами: пристрасною Іспанією, романтичною Італією, надзвичайною Францією… Завітаємо у країни, які наповнять нас приємною прохолодою – Естонію, Британію. Заглянемо навіть у Голівуд та на Бродвей. Завершиться наша подорож у рідній Україні.

На нас очікують 11 цікавих подій, що відбудуться впродовж 29 липня – 8 серпня 2021 року.  Зустрінемось у Львівській національній філармонії!

***

За право називати Ґеорґа Фрідріха Генделя представником своєї нації сперечаються одразу три народи. Він народився і жив він у великому тогочасному музичному центрі – німецькому Гамбурзі, але в Італії оволодів оперним та ораторійним жанрами настільки, що його композиції з великим успіхом звучали на італійських сценах. Не побачити цього підприємливі англійці аж ніяк не змогли, тому королівська родина створила в Лондоні для Генделя такі умови, від яких композитор не зміг відмовитися. Саме у Британії композитор прожив понад 40 років.

«9 концертних арій» представлять автора камерних concerto grosso та помпезної музики Англійського Королівського двору з позиції італійської вокальної школи.

 

 

Виконавці:

  • Наталія Дитюк, сопрано
  • Наталія Самострокова, скрипка
  • Оксана Литвиненко, віолончель
  • Ольга Стрілецька, клавесин

 

У програмі: 

  • Георг Фрідріх Гендель. 9 концертних арій

Поділитись