Hänsel und Gretel

Четвер 22.11.2018 / 19:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

70-130

Абонементи діють

Опис

Чому ми любимо казки? Тому що це – світ фантастичних героїв, чарівників і драконів? Мабуть. Але ще й тому, що казка – це дзеркало світу реального, де завжди триває боротьба між добром і злом. І Добро завжди перемагає!

Запрошуємо вас на справжню казкову прем’єру! Вперше у Львові звучатимуть уривки з опери «Гензель і Гретель» Енгеберта Гумпердінка!

Музична казка за мотивами однойменного твору братів Грімм – яскравий взірець романтичної опери. Прозорі і легкі мотиви народних пісень органічно поєднані з насиченими і грандіозними темами. Неймовірна мелодика «Молитви» і динаміка у феєричному номері «Скачка відьми».  Зрозумілий сюжет і глибока недитяча філософія захоплять найвимогливішого слухача.

Для вас, ми запросили справді зіркових виконавців:

Корнелія Зоннлайтнер – її оксамитове мецо-сопрано прикрашає найвідоміші сцени Європи , а у її репертуарі найскладніші партії.

Окраса концерту загадкова та неперевершена Тетяна Харалгіна-Вільсон.

Патрік Робек (Patrick Rohbeck), баритон – співає на визначних сценах рідної Німеччини. Співпрацював з багатьма німецькими та міжнародними оркестрами, такими як Гевандгауз-оркестр у Лейпцигу, Бетховенський оркестр в Бонні, Державна капела у Веймарі, Державна філармонія м. Кошиці та багато інших, серед яких і наша Львівська філармонія.

І звісно, високопрофесійний і досвідчений творчий колектив Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під керівництвом Гудні Емільссона.

Крім того, у програмі прозвучать улюблені шедеври П. Чайковського:

Ще одна ода дитинству і вірі в Чудо – Сюїта з балету «Лускунчик»

Контрастне і блискуче, як гучний римський карнавал «Італійське капріччіо»

Поділитись