Щаслива мить

Концертний зал Людкевича

13.02.2022 / 18:00

Концертний зал Людкевича

150-550

Абонементи діють

Опис

Джазовий симфонічний проєкт Ігора Закуса

У програму увійшли авторські твори Ігоря, написані у різні періоди творчості, оркестровані для симфонічного оркестру та джазового квартету кращими українськими оркеструвальниками: Юрієм Шепетою, Павлом Шепетою, Ігором Юзюком, Усеїном Бекіровим, Іллєю Єреськом.

Ігор Закус закінчив Львівське музичне училище та консерваторію по класу гобоя. Паралельно займався бас-гітарою і саме з нею йому судилось зріднитись. В його музиці є все – техніка, вражаюча мелодика, композиційність та справжня українська співучість. Ігор – ініціатор та організатор концертної серії “Jazz Kolo”, котра з успіхом проходить в Україні з 2007 р. Усі концерти фіксуються на аудіо та відео. В рамках проекту Jazz Kolo проведено біля 100 музичних програм, 15 з яких – міжнародні та два міжнародні джазових фестивалі. Ігор Закус – доцент естрадної кафедри Київської Муніципальної Академії Музики ім. Глієра, Заслужений Артист України. Сольна дискографія налічує 7 авторських сольних альбомів.

Руслан Болатов – молодий піаніст, скрипаль і композитор. Джазова гармонія, складні ритми, фламенко, кримськотатарська музика, елементи якої він використовує в своїх композиціях, складають неповторний стиль цього музиканта.

Олександр Павлов відомий джазовий гітарист. Навчався грі на класичній гітарі та віолончелі. Згодом – у КМАМ ім. Глієра на джазовій гітарі, де потім і викладав. Світові джазові критики звернули увагу на роботу Олександра, як автора музики у проекті Deep Tone, альбоми якого були видані у Європі та Японії і отримали найтепліші оцінки та відгуки.

Олександр Муренко – досвідчений ударник, якому підвладна музика будь-яких жанрів, завдяки його величезній працездатності та яскравій емоційності. Живий і допитливий розум Олександра в поєднанні з ідеальною технічністю виражається в найскладніших соло, що вражають слухачів своєю виразністю та різноманітністю. Об’їздивши з гастролями майже весь світ, музикант постійно вдосконалює свою майстерність, про що свідчать численні фестивалі, концерти та майстер-класи за участю Gregg Bissonette, Alex Hutchins, Eriс Moore, Will Kennedy, Narada Michael Walden, Joel Rosenblatt, Marvin «Smitty» Smith, Dean Brown і багатьох інших.

 

Виконавці:

 • Квартет Ігоря Закуса:
  • Ігор Закус, бас / автор музики
  • Руслан Болатов, фортепіано
  • Олександр Павлов, гітара
  • Олександр Муренко, барабани
 • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
 • Володимир Сивохіп, дириґент

 

У програмі авторські твори Ігоря Закуса

Поділитись