Автостопом по музичній галактиці. Планета різних темпів

Неділя 22.10.2023 / 11:30

Концертний зал ім. С. Людкевича

150-450

Опис

“Автостопом по музичній галактиці” – це цикл інтерактивних музичних пригод Дзень-Бума та його друзів по музичній галактиці.

Протягом 10 концертів разом із Дзень-Бумом юні слухачі побувають на дивовижних  планетах музичної галактики, де зможуть познайомитися з їхніми мешканцями та особливостями кожної з планет. Також перед кожним концертом, об 11:00 на маленьких слухачів чекатимуть веселі інтерактиви з унікальним музичним реквізитом від Центру музичного розвитку “TEMPO”

Другим пунктом призначення космічної подорожі Дзень-Бума стане дивовижна Планета Різних темпів, на яких юних мандрівників чекає маршрут дорогами, коліями, трасами планети, кожну з яких треба проїхати на відповідній швидкості.

Уявіть собі цілісіньку планету, вкриту різноманітними стежками, шляхами, дорогами та автострадами. По них можна не лише їздити чи ходити, але й котитися і стрибати, мчати чимдуж і спроквола повзти. Яку дорогу обрати для мандрівки підкажуть вам добрі і милі музичні знаки, що проживають на цій планеті. А якою саме буде ця подорож – швидкою чи стриманою, плавною чи непосидючою – визначатимуть повелителі доріг – музичні темпи.

Тож чекаємо тебе на спільну подорож по музичній галактиці!

Ми підготували для вас нові пропозиції сімейної програми лояльності,  збирайтеся гуртом, приходьте з родиною і друзями, а ми попіклуємось про приємні знижки:  при купівлі 3-ох квитків діє 25%, від 4-ох – знижка 50%Вхід для дітей до 3-х років вільний!

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Сергій Хоровець,  диригент

Ведучий концерту – Олег Пригода

 

В програмі твори Джоаккіно Россіні, Вольфганга Амадея Моцарта, Едварда Гріга, та інші.

 

***

Family concerts – цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.
Концерти тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.

 

Поділитись