МУЗИКА ГОЛІВУДУ

Концертний зал Людкевича

Неділя 16.02.2020 / 17:00

Концертний зал Людкевича

120-500

Абонементи діють

Опис

Музика Голівуду

Які фільми ви любите переглядати? Бо ми обрали найкращі, послухали їхні композиції і вирішили, що ви їх теж маєте почути у виконанні Академічного симфонічного оркестру, під керівництвом харизматичного диригента Сергія Хоровця. Музика Голівуду звучатиме вже цієї неділі 16 лютого. Задля зручності, спеціально у двох концертах, тож обирайте кращий час і купляйте квитки!

Опубліковано Львівська національна філармонія Понеділок, 10 лютого 2020 р.

Голівуд… Тільки промовив, і в голові спалахують вогники спогадів про десятки улюблених картин. Ви ж вже чуєте цю музику, правда? Ви ж вже готові до пригоди з улюбленими героями? Адже ми захоплюємося ними й переглядаємо кадри із завмиранням серця. Ми проживаємо їхні історії, як свої власні, бо вони спонукають мріяти й діяти.

Пригоди шалених шпигунів і сміливих воїнів, феєричні історії кохання, епічні війни, мандрівки крізь час і простір…

Для когось улюбленим голівудським героєм є Гладіатор, а для когось Індіана Джонс, хтось полюбив Піратів Карибського Моря, чи занурився у Місію, яка неможлива… А може для тебе це – Аватар?

А може славнозвісна героїня Одрі Хепберн зі Сніданку у Тіффані?

Саме для тебе ми підготували музичний коктейль з оскароносних музичних шедеврів у виконанні нашого улюбленого Академічного Симфонічного оркестру.

Тримаємо інтригу щодо солістів, які додатуть цікавинки нашому Голівудському концерту своїм співом та грою на унікальних інструментах.

2 роки ми чекали на повернення Голівуду до Філармонії! Ти маєш це почути!

Тільки 2 концерти 16-го лютого, Концертний зал Людкевича, Львівська національна філармонія.

Приходь слухати і відчувати! Ми приготували багато сюрпризів!

Подаруй собі свято!

Поділитись