Культурний Шпацер

Храм священномученика Климентія Шептицького (вул. Кривоноса 1)

Неділя 10.04.2022 / 15:00

Храм священномученика Климентія Шептицького (вул. Кривоноса 1)

Безкоштовно

Запрошуємо на другий КУЛЬТУРНИЙ ШПАЦЕР!

Він відбудеться у неділю, 10 квітня, о 15.00 у Храмі священномученика Климентія Шептицького, вул. Кривоноса 1.

Окрім виконання духовних функцій, храм є й музеєм, адже зусиллями отця-студита Севастіяна Дмитруха тут зібрано унікальну колекцію сакрального мистецтва. Кожна врятована отцем Севастіяном річ має свою, часом детективну, історію. Окрасою колекції є іконостас із села Крупське, Миколаївського району Львівської області.

Зустріч почнеться з невеличкої екскурсії Храмом та спілкування з отцем Севастіяном. Далі, у Храмі, відбудеться концерт класичної музики у виконанні струнного квартету “Фенікс” Львівської національної філармонії.

Після концерту запрошуємо на прогулянку-екскурсію парком Високий замок, Меморіалом Небесної Сотні і парком пам’яті Героїв з Олександрою Сладковою, керівницею управління екології ЛМР.

Мистецтвом та красою будемо зігрівати наші серця. Але, щоб не змерзнути під час прогулянки, радимо брати термоси з гарячими напоями.