Культурний шпацер

Ротонда ( альтанка у парку Франка)

Субота 26.03.2022 / 12:00

Ротонда ( альтанка у парку Франка)

Безкоштовно

концерт + екскурсія парком

тривалість:  1год 30 хв

організатори: Львівська національна філармонія, соціальна ініціатива «ДІТИ КРАЇНИ: розваги для відваги» та управління екології Львівської міської ради.

Шпацер, львівською говіркою – це прогулянка. У Львові люди завжди любили вести культурне життя: алігансько одягнутися, відвідати мистецький захід, після піти на філіжаночку запашної кави: говорити про тонкі матерії та смакувати плітки. КУЛЬТУРНИЙ ШПАЦЕР – це новий формат подій для мешканців та гостей міста. Ми плануємо поєднувати мистецькі акції з пізнавальними прогулянками нашим прекрасним містом. Перша наша подія відбудеться у парку Франка – найстарішому парку України, відомому з кінця XVI століття.

Спочатку, у ротонді, прозвучать класичні українські марші у виконанні духової капели Львівської національної філармонії під керівництвом Сергія Хоровця.

Після музичної частини відбудеться екскурсія парком Франка від керівниці управління екології ЛМР Олександри Сладкової.

В час війни, ця подія не лише про насолодитися красою нашого міста, поринути у його історію та культуру, а ще й про дати собі право на ковток нормального життя.

Запрошуємо львів’ян та гостей міста – великих, маленьких, і, навіть, чотирилапих))

Ротонду ви зможете знайти якщо повернете праворуч від центральної алеї і пройдете метрів 200 або задавши на гугл мапі координати R2QC+G5 Львів, Львівська область (або просто знайшовши відмітку Ротонда у парку Франка)