Laurin Talese and a Novel Idea (USA)

Субота 28.09.2019 / 18:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вхід вільний

Опис

Американська джазова співачка Лорін Таліз народилась у Клівленді, штат Огайо, і співати почала з самого дитинства. Маючи природний талант, вона отримала блискучу музичну освіту, спочатку в Клівлендській школі мистецтв, а згодом – в Університеті мистецтв у Філадельфії.

Хоча Лорін найбільше захоплюється джазовою музикою, вона працює в різних вокальних жанрах. Крім виступів з найбільшими сучасними зірками – такими, як Роберт Гласпер і Грегорі Портер, вона співала з багатьма класичними та джазовими колективами, зокрема з Клівлендським оркестром, Клівендським оркестром джазової спадщини та всесвітньо відомим оркестром «Моцартеум» з Австрії.

У 2018 році Лорін перемогла у найпрестижнішому конкурсі джазових вокалістів імені Сари Вон.

Музиканти, які супроводжуватимуть Лорін – барбанщик Джуліус Родрігез, піаніст Ерік Вортем II і басист Джон Мішель, – також мають і свою музичну кар’єру, виступають з багатьма найвідомішими американськими джазменами і створюють власну музику.

В Україну Лорін Таліз приїхала на запрошення Посольства США в Україні в рамках культурної програми Державного Департаменту США «Американська музика за кордоном». Учасники цієї програми подорожують багатьма країнами світу, представляючи найкраще й найцікавіше з сучасної американської музики.

Виконавці:

Лорін Таліз / Laurin Talese, вокал

Джуліус Родрігез / Julius Rodriguez, барабани

Ерік Вортем II / Eric Worhtam II, рояль

Джон Мішель / Jon Michel, контрабас

У програмі концерту – американські джазові стандарти й авторська музика.

Вхід за безкоштовними квитками, які можна буде отримати в філармонії за годину до початку концерту.

Поділитись