Lubomirski Festival. Любомирський / Бетховен

Концертний зал Людкевича

Вхід за запрошеннями

Опис

Фестиваль імені князя Владислава Любомирського – це значна музична подія у мистецькому житті Польщі. Присвячена вона відомому меценату культури,  діяльність якого сприяла творчим успіхам Рубінштейна, Шимановського, Карловіча, Шелуто, Ружицького та Фітельберга. У 2020 році Lubomirski FESTIVAL відбудеться у п’яти містах Європи та триватиме впродовж жовтня.

Серія відкритих  концертів буде присвячена польським композиторам з аристократичних сімей: Любомирським, Радзивіллам, Понятовським, а також їх протеже, таким як Францішек Лессель та Кароль Ліпінський.  Завдяки Фестивалю ми познайомимось з їх досягненнями, а також з тими, хто зробив їх можливими. Організатори також наголошують на тому,  що місії фестивалю крім культурної, є іще і актуалізація питання меценатства в сучасному світі.

Виконавці:

• Кароліна Новотчинська, скрипка
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Володимир Сивохіп, диригент

Програма:

• К. Любомирський. Poeme Symphonique
  • Л. ван Бетховен. Концерт для скрипки з оркестром Ре мажор, тв.61

Відвідати подію можна буде за запрошенням. Отримати його зможуть усі охочі у касі Львівської національної філармонії. Детальна інформація про фестиваль доступна за посиланням: https://lubomirskifestival.pl/

Також вже традиційно трансляція вестиметься  на YouTube-каналі філармонії .

Пряму онлайн трансляцію забезпечують  Юрко Булка та Богдан Сегін, Мар’ян Лесюк

Поділитись