Lviv Love Stories*

Концертний зал Людкевича

Понеділок 14.02.2022 / 19:00

Концертний зал Людкевича

150-650

Абонементи діють

Опис

* Львівські історії кохання

Це місто вабило усіх і завжди.

Містичне, таємниче місто…

Місто натхнення, пристрасті та кохання…

Місто найвідоміших відкриттів і найгучніших скандалів… Місто романтичних історій і брутальних зрад… Місто, у якому між війною та повстанням чи революцією обов’язково мала бути перерва на каву і до кави… Місто розкішних жінок і запальних батярів… Місто Франка і Мазоха, Домса і Ксавера Моцарта, Ренати Богданської і Богдана Весоловського…

А ще – місто кабаретів, які здавна були його візитівкою! Щоб зануритись у вир пристрастей, інтриг і таємниць, сюди їхали з усієї Європи.

У День святого Валентина запрошуємо у Львівську філармонію на унікальну подію – арт-кабаре «Lviv Love Stories» від ТанцТеатру «Життя».

Програма буде «мозаїкою» історій кохання богемного Львова: палких, руйнівних, драматичних, де актори ТанцТеатру «Життя» розповідатимуть їх мовою тіл, ритмів та мелодій. Сучасно і вишукано, нестримно і надзвичайно чуттєво.

Для вас виступатимуть Назар Савко, Ірина Доля, а також – Академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”, які занурять усіх у звабливу та інтригуючу атмосферу Кохання.

 

 

Виконавці:

  • Назар Савко, вокал
  • Ірина Доля, вокал
  • Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок»
  • Танцтеатр “Життя”

 

Поділитись