Львів зустрічає. «ЛЯ»-КОНЦЕРТ: From Kharkiv with love

Середа 27.04.2022 / 18:00

Камерна сцена Львівської національної філармонії

Безкоштовно за попередньою реєстрацією

«Львів зустрічає» – благодійна культурна ініціатива Асоціації галеристів за участю Львівської міської ради.

Ініціатива включає серію безкоштовних подій для гостей міста. Це ознайомчі прогулянки вулицями, парками та мистецькими просторами Львова, які проводитимуть засновники та працівники місцевих культурних інституцій.

Цього разу запрошуємо на «ЛЯ»-КОНЦЕРТ: From Kharkiv with love. Концерт представників Ради молодих вчених   Харківського національного уніврситету мистецтв імені І. П. Котляревського.
Що таке «ля»? Нота, за якою налаштовуються всі оркестри світу, склад, на який так легко наспівати знайому мелодію, а ще – таємниче слово-пароль, за яким харків’яни впізнають одне одного навіть за тисячі кілометрів від дому. Запам’ятайте цей пароль та сміливо приходьте з ним на концерт, під час якого харківські музиканти розповідатимуть щирі історії – про себе, своїх друзів та своє місто.

Попередня реєстрація на концерт – існує обмеження у кількості (30 осіб) за нормами безпеки.

Зустріч – біля входу у Філармонію, вул. Чайковського, 7.

Тривалість – 45 хв.

Обов’язкова попередня реєстрація для учасників: https://forms.gle/VRAzkKLjV42RaR3r7

Контакти: 0322 358 122