Молитва до митрополита. Сліпий. Спадкоємець

Фоє Концертного залу Людкевича

Четвер 17.02.2022 / 15:00

Фоє Концертного залу Людкевича

Вхід за запрошеннями

Опис

До 130 річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого

 

Впродовж 17 лютого – 10 березня у фоє Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика буде діяти мистецько-документальний проєкт “Молитва до митрополита. Сліпий. Спадкоємець”. Захід приурочений 130-річчю від дня народження Патріарха Української греко-католицької церкви, блаженнішого Йосифа Сліпого.

Відкриття проєкту відбудеться 17 лютого, у день народження Патріарха, виставкою мистецьких творів, що створювалися художниками з різних регіонів України протягом останніх двох років.

У створенні колекції взяли участь такі митці, як Оксана Романів-Тріска, Олександр Охапкін, Віталій Гайдар, Мирон Катаран, Вікторія Шатковська, Святослав Владика, Люба Лебідь-Коровай, Марія Мартиненко-Гупало, Ольга Федорук, Оксана Андрущенко, Орест Гнатів, Уляна Креховець, Іванка Крип’якевич-Димид, Уляна Слюсар, Леся Безніско. 

Також до колекції було долучено зібрані і подаровані твори: Аскольда Стернюка, Василя Лопати, Івана Крислача, Романа Хоркавого, Євгена Безніска.

Проєкт є четвертим з циклу “Молитва до Митрополита” і вже з 10 березня колекція вирушає у подорож музеями Західної України. Тож незабаром колекцію можна буде побачити в Червонограді, Бортятині, Нагуєвичах, Стрию, Дрогобичі, Трускавці та інших українських містах.

Відкриття виставки відбудеться за участі артистів Львівської національної філармонії та оперного співака Михайла Малафія.

 

Авторка та організаторка проєкту – Олена Білоус

Поділитись