Музи не мовчать. Дорогами війни: Львів–Житомир–Харків

Онлайн

П’ятниця 01.04.2022 / 18:00

Онлайн концерт

Вхід вільний

Опис

Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика поновлює концертну діяльність серією камерних концертів в онлайн-форматі “Україна–2022. Музи не мовчать”, що відбудеться на підтримку українських музикантів під час російської воєнної агресії.

Онлайн-концерти стануть платформою для єднання українського музичного середовища, оскільки багато виконавців та виконавиць концертних програм в рамках серії стали вимушеними переселенцями і знайшли прихисток у Львові.

Ми надаємо безплатну можливість для всього світу переглядати концерти на офіційному YouTube-каналі Львівської філармонії. Водночас пропонуємо нашим слухачам з-за кордону надавати благодійну фінансову допомогу українським музикантам, які залишилися в Україні.

 

З перших днів війни українці демонструють неабияку відвагу та згуртованість у боротьбі із ворогом, а кожен на своєму місці старається докладати максимум зусиль, щоби пришвидшити перемогу!

Неймовірні історії щодня долинають до нас з різних куточків нашої України та світу. Вони надихають, розчулюють, викликають шквал емоцій і почуттів, демонструють нашу незламність!

І скільки б кілометрів не роз’єднувало нас, українці – єдині!

Саме таку єдність демонструватиме концертна програма 1 квітня, у якій будуть представлені твори композиторів із різних куточків України. У виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії під орудою Сергія Хоровця прозвучать твори львівського композитора Анатолія Кос-Анатольського, митця з Житомирщини – Анатолія Білошицького та славетного харків’янина Гната Хоткевича.

Композиторів, які живучи за різних окупаційних режимів, зуміли зберегти та передати у своїй музиці «те, що не вмирає» – любов до України!

У співучій думці та гордому танці, запальній коломийці та стрімкому «Гони-вітрі» з балету «Сойчине крило» Анатолія Кос-Анатольського, у силі української пісні, звучання якої заставляє затихнути гамір невільничого ринку в Кафі у музичному малюнку Гната Хоткевича (солюватиме Заслужений артист України – Олег Созанський, бандура), та у багатому тембровому звучанні великого симфонічного оркестру у Першій симфонії Анатолія Білошицького. 

Виконавці:

Олег Созанський, бандура

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії

Сергій Хоровець, дириґент

 

Програма:

Анатолій Кос-Анатольський. Сюїта з балету «Сойчине крило»

Гнат Хоткевич. Музичний малюнок «Невільничий ринок у Кафі» для бандури з оркестром (оркестрування Романа Стельмащука)

Анатолій Білошицький. Симфонія № 1

At the same time, we suggest our listeners from abroad make charitable donations to Ukrainian musicians who have stayed here in Ukraine.

Банківські реквізити для благодійної допомоги.
Це мультивалютний рахунок, який приймає перекази в доларах США, євро та польських злотих.
Bank name:
JOINT STOCK COMPANY “THE STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE”
Lviv branch
Adress of bank:
Ukraine, 79000, Lviv, 4, A.Mitskevich sq.
BIC (SWIFT) code (Bank identifier code):
EXBS UA UX
IBAN code (International Bank Accout Number code):
UA07 322 313 00000 26 009 0000 40 819
Name of the account holder:
LVIV NATIONAL PHILARMONIC
Address of the account holder
Ukraine, 79000, Lviv, 7 Tchaikovsky Str.
Purpose of payment:
Charitable help for musicians in Ukraine

Трансляцію забезпечують:
відеооператор – Андрій Зелений
режисер трансляції – Микола Хшановський
звукорежисер ефіру – Мар’ян Лесюк
продюсер – Богдан Сегін

Поділитись