Музика і медитація: друзі чи вороги?

Камерна сцена

Четвер 11.05.2023 / 18:30

Камерна сцена Львівської національної філармонії

Вхід вільний за попередьою реєстрацією

Опис
Третя зустріч в циклі музичних лекцій “Відновлення” присвячена дослідженню зв’язку між музикою та медитацією.
Не секрет, що відновленню внутрішнього балансу на спокою сприяє медитація. Також відомо, що в цих практиках використовується музика. Яка саме музика підходить, і чи під класичну музику вдасться помедитувати дізнаємось 11 травня о 18:30 в малому залі Львівської філармонії.
Зустріч традиційно веде піаністка, музикознавиця та дослідниця Емоційного музичного інтелекту Марта Кузій, а гостем цього разу буде Ігор Колесник, PhD, доцент, докторант Львівського національного університету, котрий досліджує діалог буддизму та науки, наукові студії практик медитації та їхнього застосування у освіті. Засновник неформального освітнього проєкту “Лабораторія секулярної медитації”.

Нагадуємо що цієї весни Львівська національна філармонія започаткувала соціальний проєкт лекторій “Відновлення: як класична музика допомагає переживати стрес”. Львівська піаністка та музикознавиця Марта Кузій запрошує на серію лекцій про емоційний аспект музики, про природу творчості та шлях від інтуїтивного сприйняття музичних творів до усвідомленого переживання невербалізованих емоцій. Творчими враженнями ділитимуться гості проєкту – артисти львівської філармонії, а важливі фахові поради даватимуть співведучі лекторію – психологи-викладачі Українського Католицького Університету, у співпраці із яким відбувається даний лекторій. Важливою практичною складовою ефективності таких зустрічей є відвідування концертів після лекції – репертуар концертів та теми лекторію між собою будуть максимально узгоджуватися.  Лекції розраховані на 30-40 учасників.

Наш проєкт покликаний допомагати у віднайденні внутрішнього спокою та комфорту в першу чергу особам, що змушені тимчасово змінити місця проживання, але також і усім тим хто на місцях пристосовується до нових реалій життя.

Відвідування лекторію безкоштовне, за попередньою реєстрацією.

Форма для заповнення

Поділитись