Music of Freedom and Hope.

Онлайн-трансляція

Субота 09.05.2020 / 18:00

Онлайн трансляція

Вхід вільний

Опис

Зі знайомства з Аркадієм Шилклопером та Вадимом Неселовським ми відкрили для себе нову репертуарну сторінку, а насправді, цілий світ джазу. Як сказала колись легендарна Ніна Сімон: “Джаз – це не просто музика. Це – стиль життя”. Завдяки цьому знайомству народився симбіоз класики та джазу.
Симфо-джазовий дебют оркестру відбувся в серпні 2015 року концертом в львівській філармонії, де ми виконали авторську програму “Імпровізація від Вадима Неселовського”. А в 2016 році ми мали честь виступати на відкритті 6-го Міжнародного фестивалю Alfa Jazz Fest на Площі Ринок у Львові з унікальною авторською програмою Вадима Неселовського за участю Лаури Марті під диригуванням Наталії Пономарчук.
За словами Вадима Неселовського, написати музику і виконати її у супроводі симфонічного оркестру було його заповітною мрією. А мрії, як відомо, мають здатність здійснюватись!

Нам є, що згадати, про що поговорити, і звісно, послухати джаз найвищої проби. Тож, запрошуємо вас на онлайн подію 9 травня о 17:30, що відбудеться на сторінці оркестру INSO-Львів.

Вже традиційно розпочнемо з живого спілкування, тон якому задаватиме незмінний провідник в світ джазу Олексій Коган. Спеціальними гостями нашого суботнього ефіру будуть сам “Шопен за джазовим роялем” Вадим Неселовський, неперевершена джазова співачка Лаура Марті та мультиінструменталіст, музикант світового рівня – Аркадій Шилклопер.
На вас також чекає онлайн трансляція нашого концерту з Маестро та Лаурою Марті – з паралельним виводом аудіо з вікон львівської філармонії на вулицю Чайковського – і, звісно ж, приємні несподіванки.

Поділитись