Музика Бродвею і Голлівуду

Концертний зал Людкевича

Неділя 01.08.2021 / 19:00

Концертний зал Людкевича

110-290

Опис

Навіть упродовж спекотного львівського літа мистецьке життя міста не згортає своїх обертів. Цьогоріч вже вшосте у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбудеться фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»! Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

Темою цьогорічного фестивалю стануть подорожі та мандри, за якими ми усі так вже скучили! На нас чекають неповторні літні вечори, присвячені музиці різних епох, які звучатимуть у виконанні українських та закордонних музикантів. Ми будемо подорожувати різними країнами: пристрасною Іспанією, романтичною Італією, надзвичайною Францією… Завітаємо у країни, які наповнять нас приємною прохолодою – Естонію, Британію. Заглянемо навіть у Голівуд та на Бродвей. Завершиться наша подорож у рідній Україні.

На нас очікують 11 цікавих подій, що відбудуться впродовж 29 липня – 8 серпня 2021 року. Зустрінемось у Львівській національній філармонії!

***

Вперше в Україні в одному концерті зібрані всі кращі кінохіти для органа та фортепіано. Глядач зануриться у світ “Гри престолів”, спуститься у катакомби “Привида опери”, відчує містичність гармоній з “Ангелів і демонів” та побуває в глибинах космосу з мотивами фільму “Інтерстеллар”. У концерті-перформансі прозвучать відомі мелодії з фільмів “Сутінки” та “Амелі”.

Музика Бродвею і Голівуду” – подія для шанувальників інструментальної музики у стилі “епік”. Це суміш класичного звучання та електронних гармоній, що створюють незабутню атмосферу повного занурення у музично-сюжетне полотно.

Музика Бродвею і Голівуду” – чудова нагода вперше познайомитися з органною музикою, або ж відкрити нові грані звучання цього вічного інструменту.

 

Виконавці:

  • Олена Мацелюх, орган
  • Влад Солодовников, фортепіано
  • Маріанна Лаба, вокал
  • Ігор Мацелюх, флейта Пана
  • Євгеній Герзанич, відео-мепінґ
  • Сергій Лихоманенко, арт-продюсер

 

У програмі музика до кінофільмів та мюзиклів (“Гра престолів”, “Жанна д’Арк”, “Пірати Карибського моря”, “Амелі”, “Одинадцять друзів Оушена”, “Привид опери”, “Ангели і демони” та ін. )

Поділитись