Латинський катедральний собор
Вхід вільний
Традиція органного виконавства вражає тисячолітньою історією. З плином століть якої змінювалась механіка, удосконалювалась будова інструменту, мистецькі стилі набували та втрачали популярність. Тисячі органістів різних генерацій передавали одне одному безцінні знання серед яких і одне з найстарших та найвагоміших вмінь – органна імпровізація.
***
Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане XІ Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 15 серпня — 1 вересня.
Основною концепцією цьогорічного, вже одинадцятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова, як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.
Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія, артдиректором – Сергій Бурко.
Цьогоріч на гостей очікують унікальні події, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторному виконанні знаних колективів і солістів.
Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та витончених музичних вечорів.
Виконавець:
Йозеф Кратохвіл, орган
У програмі твори Карла Філіппа Емануеля Баха, Йоганна Адама Райнкена, Дмитра Бортнянського та власні імпровізації у стилі епохи бароко.
Модераторка — Марія Левкович