Музика в старому Львові | Джаз, самба, полька, гітара

П’ятниця 16.08.2024 / 19:00

Фоє Львівської національної філармонії

Опис

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане XІ Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові»,  який відбудеться впродовж 15 серпня — 1 вересня.

Основною концепцією цьогорічного, вже одинадцятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова, як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія,  артдиректором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують унікальні події, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторному виконанні знаних колективів і солістів.

Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів.

Виконавці:

• Віктор Паламарчук, гітара

Програма:

• Михайло Вербицький. Варіації на тему Луїджі Леньяні

• Михайло Полупаєнко. «Паня-мазурка»

• Полька «Кокетка Люба»
    • «Fantaisie brillante» (на теми з опери «Норма» Вінченцо Белліні)
  • Сергій Самоткін. П’ять вальсів
    • Джаз-самба «Перед сходом сонця»
  • Хосе Луїс Мерлін. «Sueno con caballos», сюїта у 3 частинах.

Поділитись