Музика в старому Львові | Фортепіанний речиталь

П’ятниця 30.08.2024 / 19:00

Концертний зал Людкевича

Опис

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане XІ Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові»,  який відбудеться впродовж 15 серпня — 1 вересня.

Основною концепцією цьогорічного, вже одинадцятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова, як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія,  артдиректором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують унікальні події, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторному виконанні знаних колективів і солістів.

Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів.

Виконавець:

• Михайло Гринець, фортепіано

Програма:

• Микола Лисенко. «Українська сюїта»

• Фридерик Шопен. Ноктюрн, тв. 48 № 1 до мінор

• Етюд, тв. 10 № 12 до мінор