Оксана Муха. KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ

Концертний зал Людкевича

Вівторок 22.06.2021 / 19:30

Концертний зал Людкевича

190 – 690

Опис
До уваги слухачів!
Концерт перенесено з 6.04
Квитки придбані раніше – дійсні на нову дату.

Оксана Муха із програмою «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» на сцені Львівської національної філармонії!

Оксана Муха, співачка, переможниця телепроекту «Голос країни», заслужена артистка України, солістка Львівської національної філармонії  представить у рідному Львові одну із найкращих своїх концертних програм – «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ», присвячену легендарній американській співачці українського походження Квітці Цісик.

Концерт відбудеться у супроводі оркестру на сцені Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика. Початок – о 19:30.

Концерт буде проведено із дотриманням вимог МОЗ (кількість місць – обмежена).

Оксана Муха – володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку, яку назвали «другою Квіткою». І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки, має її пісні-перлини у своєму репертуарі.

У 2018-му, коли Квітці було б 65 років, Оксана Муха провела містами України великий тур-присвяту улюбленій співачці. Два десятки концертів у великих та малих містах стали подарунком Квітці Цісик до ювілею: її ім’я та пісні з її репертуару зазвучали з новою силою. А незадовго після цього, у 2019-му, Оксана перемогла у популярному телепроекті «Голос країни», куди також прийшла із метою познайомити мільйони українців з унікальним пісенним спадком, який нам залишила Квітка.

«Для мене дуже цінно, що ім’я Квітки Цісик та Українська Пісня, яку вона для нас так якісно зберегла, звучать зараз на всю Україну, – каже Оксана Муха. – Квітка безмежно любила Україну і всю себе до останку віддала нам. Хоча за життя лише раз побувала на нашій землі… Тож нехай наші серця знову і знову відкриваються для неї! А для мене особисто кожен концерт, який я присвячую Квітці, – це вимріяний з дитинства, довгоочікуваний подарунок для неї».

У програмі «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» – найкращі пісні із репертуару Квітки Цісик, які звучатимуть як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях. Разом із Оксаною Мухою на сцені будуть Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії та рок-група. Готує співачка і кілька творчих сюрпризів!

Поділитись