Тисяча і одна ніч - Львівська національна філармонія

Тисяча і одна ніч

Концертний зал Людкевича

П’ятниця 12.11.2021 / 19:00

Концертний зал Людкевича

120-350

Абонементи діють

Опис

Давайте трохи зупинимось! Забудемо про наші щоденні справи, переживання та зануримось у захопливі й улюблені історії, втілені з допомогою розкішної музики!

На нас очікує романтична історія кохання, зрад, придворних інтриг, втілена в увертюрі «Рюї Блаз» Фелікса Мендельсона, створеній до однойменної драми французького романтика Віктора Гюго, неймовірні пейзажі, за якими у напівсні спостерігає античний фавн із Прелюдії Клода Дебюссі.

Також ще раз згадаємо відому легенду про скрипаля, який заради слави і грошей продав душу дияволу. Саме цю історію часто «приписували» Нікколо Паганіні. Ще за життя вважали, що його здібності надприродні, адже його гра захоплювала та дивувала, а музика не була схожа ні на що інше.

У нашій події прозвучить Перший скрипковий концерт композитора, який відомий своєю незрівнянною мелодійністю, театральністю та віртуозністю.

Завершить програму музична історія неймовірної красуні Шехерезади, яка щодня розповідає все нові й нові історії, щоб відволікти султана. Композиція Миколи Римського-Корсакова, створена на цей сюжет, стала не лише найпопулярнішою у його творчості, а й одним з найпопулярніших симфонічних опусів за всю музичну історію!

Неймовірні інструментальні соло, барвисті оркестрові картини та грандіозні віртуозні пасажі – у програмі цієї події переплетуться реальність та міф, кохання та забуття, відвага і сміливість.

Занурить нас у чарівний світ соліст вечора – скрипаль Марко Комонько, Академічний симфонічний оркестр філармонії та дириґент Гудні Емільсон.

 

Виконавці:

  • Марко Комонько, скрипка
  • Академічний симфонічний оркестр ЛНФ
  • Гудні Емільсон, дириґент

 

Програма:

  • Фелікс Мендельсон. Увертюра «Рюї Блаз», тв. 95 (1839)
  • Клод Дебюссі. «Післяполуденний відпочинок фавна», L 86 (1894)
  • Нікколо Паганіні. Концерт для скрипки з оркестром №1, тв.6 (1815)
  • Микола Римський-Корсаков. Симфонічна сюїта «Шехерезада», тв. 35 (1888)

 

Поділитись