Автостопом по музичній галактиці. Планета Кольорових тембрів

Неділя 28.01.2024 / 11:30

Концертний зал ім. С. Людкевича

150–450

Опис

Вхід для дітей до 3-х років вільний!

 

“Автостопом по музичній галактиці” – це цикл інтерактивних музичних пригод Дзень-Бума та його друзів по музичній галактиці. Протягом 10 концертів разом із Дзень-Бумом юні слухачі побувають на дивовижних  планетах музичної галактики, де зможуть познайомитися з їхніми мешканцями та особливостями кожної з планет. Також перед кожним концертом, об 11:00 на маленьких слухачів чекатимуть веселі інтерактиви з унікальним музичним реквізитом від Центру музичного розвитку “TEMPO”

Карта-маршрут допоможе тобі не заблукати та зібрати всі планети музичної галактики. А на тих, кому вдасться отримати всі наліпки, в кінці подорожі, чекає подарунок.

Усі кольори веселки можна не лише побачити навкруги, але й почути у звуках музичних інструментах. Адже музика також може малювати картинки, додавати до них особливих кольорових барв. Їх у музику приносять музичні інструменти своїм особливим яскравим тембром. Своїм звукокольором інструменти можуть розмалювати також й емоції кожного з нас – це їхня таємна суперсила. Підглянути на планету, де саме зачаровують цей особливий музичний настрій можна на черговому концерті з серії Family concert. Тож не забудьте одягнутися у різнокольоровий одяг і завітати на нашу наступну музичну зустріч.

Ми підготували для вас нові пропозиції сімейної програми лояльності,  збирайтеся гуртом, приходьте з родиною і друзями, а ми попіклуємось про приємні знижки:  при купівлі 3-ох квитків діє 25%, від 4-ох – знижка 50%Вхід для дітей до 3-х років вільний!

 

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика
  • Сергій Хоровець, диригент
  • Олег Пригода, ведучий

 

***

Family concerts – цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.
Концерти тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.

Поділитись