[Концерт перенесено] У полоні пристрасного танго

Понеділок 28.02.2022 / 18:00

Абонементи діють

Шановні наші слухачі!

Концерти та всі  мистецькі події Львівської національної філармонії переносяться на невизначений час!

Усі придбані квитки залишатимуться дійсними. Проте повернути за них кошти можете безпосередньо  на сайті квиткового оператора Soldout, де ви здійснювали купівлю.

Детальніша інформація про повернення коштів за квитки, придбані в касі філармонії буде розміщена на сайті найближчим часом.

В останній день зими запрошуємо на яскравий та романтичний концерт, під час якого гості матимуть чудову можливість бути не просто слухачами, а й стануть безпосередніми учасниками програми, поринувши у чарівний світ танго разом із львівськими музикантами та танцівниками танцтеатру “Життя”!

• Лілія Коструба, сопрано
  • Ірина Жовтолист, сопрано
  • Михайло Малафій, тенор
  • Микола Корнутяк, баритон
  • Орест Коструба, фортепіано
  • Академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок (мистецький керівник – Андрій Яцків)
  • Танцтеатр “Життя”  (художній керівник – Ірина Мазур)

Ведуча – Лілія Винницька

У програмі звучатимуть твори Б. Весоловського, Л. Королевич, А. Кос-Анатольського, Є. Козака, В. Лідауера, Дж. Д’Анці, К. Веласкес, Я. Ґаде, К. Ґарделя, М. Родрігеса, А.П’яццолли, Дж. Росса, Дж. Саллівана та ін.