Perle Vocali di Voce

Вечір вокальної музики В. Белліні, Г. Доніцетті, Дж. Россіні, Дж. Пуччіні, Р. Штрауса, Г. Берліоза, А. Дюпарка, Л. Деліба.

Темперамент, ніжність, драма і море кохання. Запрошую львів’ян та гостей міста відкрити для себе відомих майстрів, зокрема оперного жанру, у їхніх камерних творах, написаних саме для голосу з фортепіано. Без оркестру, декорацій, костюмів, освітлення та гриму ми візьмемо глядачів на багатогранну, пристрасну, часом меланхолійну, часом, грайливу, часом драматичну, часом комічну подорож у мікрокосмос геніальних поєднань поезії та музики.
Цікавий факт: романс «Сонце і любов» Пуччіні з'явився у 1888 році в журналі "Паганіні", за ім'ям скрипаля-віртуоза Нікколо Паганіні. Пуччіні називав цей твір зародком опери "Богема" і використав його в третьому акті славетної опери. Маловідомі в Україні пісні Ріхарда Штрауса наповнені неймовірно розкішною, особливою та самобутньою «мовою» гармонії, котра поєднує фортепіано з голосом та поезією у квінтесенцію неочікуваної краси.

23.05.2018 / 19:00
Купити квиток

Концертний зал ім. С. Людкевича

70-90-110-130-150

Абонементи діють

Опис

У програмі:

Вінченцо Белліні. «Vaga luna che inargenti»
Вінченцо Белліні. «Malinconia, ninfa gentile»
Вінченцо Белліні. «Ma rendi pur contento»
Вінченцо Белліні. «Per pietà, bell’idol mio»

Джоаккіно Россіні. «La Promessa»
Джоаккіно Россіні. «L’invito»

Ґаетано Доніцетті. «Amore e morte»
Ґаетано Доніцетті. «Me voglio fà ‘na casa»

Джакомо Пуччіні. «Sole e amore»

Джакомо Пуччіні. «Terra e mare»
Джакомо Пуччіні. «Morire?»

Гектор Берліоз. «La mort d’Ophélie»

Анрі Дюпарк. «Chanson triste»

Лео Деліб. «Les filles des Cadix»

Ріхард Штраус. «Das Rosenband»
Ріхард Штраус. «Meinem Kinde»
Ріхард Штраус. «Ruhe meine Seele!»
Ріхард Штраус. «Morgen»
Ріхард Штраус. «Allerseelen»