Pizzicato e Cantabile | Музика величі

П’ятниця 02.08.2024 / 17:00

Концертний зал Людкевича

150–290

Опис

IX. МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЛІТНЬОЇ ПОРИ

Орган. Інструмент, вигляд та тембр якого говорить про велич, вище призначення, духовність та історію. Крізь час і простір його звучання переносить нас в минулі, часи досконалої поліфонії та вищої духовності, або ж таємниче майбутнє, що так приваблює та водночас нас лякає. Орган став одним із символів давньої музики та натхненням для композиторів усіх наступних епох.

Програма концерту скомпонована таким чином, щоб слухачі відчули урочистість події, а твори, що звучатимуть в концерті були написані представниками різних композиторських шкіл, різних часів, але об’єднує їх всіх загальний урочисто-піднесений настрій. Значний акцент в концерті зроблено на музиці сучасності: це різні погляди німецького, французького та українського композиторів на сакральну сутність органного мистецтва.

 

Виконавиця:

  • Ольга Єфремова, орган

 

Програма: 

  • Джіроламо Фрескобальді. La «Bergamasca» F 12.46
  • Йоганн Себастьян Бах — Антоніо Вівальді. Концерт для органа ре мінор BWV 596
  • Йоганн Себастьян Бах. Токата, Адажіо і Фуга до мажор BWV 546
  • Микола Колесса. Пасакалія
  • Луї В’єрн. Інтермецо з сюїти № 1 тв. 51
    • Фінал з Органної симфонії № 1

 

***

Організатори та учасники Фестивалю «Pizzicato e Cantabile» поставили собі завдання: оспівати красу музичного мистецтва, заторкнувши найглибші струни душі втомленої війною публіки. Адже музика виспівана і зіграна на різноманітних музичних інструментах провідними українськими та зарубіжними виконавцями – це найкращий лік.

12 концертів, які відбудуться протягом декількох днів – це той лік, що здолає синдром апатії та песимізму від звуків сирен. Останній тиждень липня та перший тиждень серпня 2024 року для Львівської Національної Філармонії стає Фестивальним відкриттям нових молодих виконавців та концертів. Двері великого Концертного залу імені Станіслава Людкевича Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відкриті для всіх, кому дороге та близьке мистецтво радості й краси, ім’я якому – музика.

Персоналії

Поділитись

Партнери