Автостопом по музичній галактиці. Планета Добрих нот

Неділя 10.09.2023 / 11:30

Концертний зал ім. С. Людкевича

150-450

Опис

“Автостопом по музичній галактиці” – це цикл інтерактивних музичних пригод Дзень-Бума та його друзів по музичній галактиці.

Протягом 10 концертів разом із Дзень-Бумом юні слухачі побувають на дивовижних  планетах музичної галактики, де зможуть познайомитися з їхніми мешканцями та особливостями кожної з планет. Також кожен перед кожним концертом, об 11:00 на маленьких слухачів чекатимуть веселі інтерактиви з унікальним музичним реквізитом від Центру музичного розвитку “TEMPO”

Вже у вересні відбудеться перша “мандрівка” до Планети Добрих нот!

Планета Добрих Нот – це перша «зупинка» незабутньої мандрівки музичною галактикою. На цій великій і дружній планеті живуть найважливіші значки у музичному всесвіті. Вони, як і люди, є різні за характером та відмінні за своїм виглядом: хтось весь час танцює, а хтось меланхолійно зітхає, комусь все не до вподоби, а хтось може розповідати про музику годинами, адже знає про не ВСЕ.

Познайомитися з жителями планети Добрих Нот – це велика удача, адже вони завжди заклопотані своїми музичними справами. Однак для відвідувачів Family concerts наші герої обов’язково знайдуть час, особливо якщо це буде час веселих музичних забав.

Тож чекаємо тебе на спільну подорож по музичній галактиці!

Ми підготували для вас нові пропозиції сімейної програми лояльності,  збирайтеся гуртом, приходьте з родиною і друзями, а ми попіклуємось про приємні знижки:  при купівлі 3-ох квитків діє 25%, від 4-ох – знижка 50%. Вхід для дітей до 3-х років вільний!

 

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Сергій Хоровець,  диригент

Ведучий концерту – Олег Пригода

 

Програма:

  • Франц Шуберт “Військовий марш”
  • Йоганн Штраус Полька “Трік-Трак”
  • Жорж Бізе Інтермецо з опери “Кармен”
  • Дмитро Бортнянський Танець Фурій з опери “Алкід”
  • Вольфганг Амадей Моцарт “Маленька нічна серенада”, друга частина
  • Едвард Гріг “Норвезький танець “№2

***

Family concerts цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.
Концерти тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.

Поділитись