Польська музика для Європи

Камерна Сцена Л.Н.Ф.

Субота 06.04.2019 / 20:00

Камерна сцена (вул. Чайковського, 7, вхід «Каса», третій поверх)

Польська культура, зокрема музична, тісно переплетена з українською. А особливо цей зв’язок відчувається на Галичині.

Саме тому концерт «Польська музика для Європи» стане справжнім подарунком для вибагливого львівського слухача. Зрозуміла, близька і одночасно нова, самобутня музика польських композиторів ХХ століття.

І хто зможе краще донести весь сенс цих неймовірних творів, як не виконавці, як є носіями цієї багатої культури.

Polish Modern Orchestra – нещодавно створений колектив, що стрімко набуває популярності на Батьківщині та за її межами. Оркестр зосереджує навколо себе видатних артистів, педагогів, які викладають сольні і камерні класи Музичної Академії ім. Ґражини і Кейстута Бацевичів у Лодзі.

Тож запрошуємо глибше пізнати культуру Польщі та насолодитися чарівною шляхетною музикою.

• Мацєй Кабза (*1990). «Fluctuations» для флейти соло (світова прем’єра)
  • Януш Копчиньський (*1953). «Two Sketches» для гобоя соло (світова прем’єра)
  • Самюель Адлер (*1928). «Canto XII» для флейти піколо соло
  • Міхал Кавецкі (*1996). «Layers» для фагота соло (світова прем’єра)