Quattro corde

Концертний зал Людкевича

Неділя 07.08.2022 / 19:00

Концертний зал Людкевича

120-200

Опис

Цьогоріч вже всьоме у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбудеться фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»!

Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

9 концертів, які відбудуться протягом двох тижнів, здолають синдром апатії та песимізму від звуків сирен. Останній місяць літа 2022 року для Львівської національної філармонії стає Фестивальним відкриттям нових виконавців та концертів. Музичний Львів старається хоч на трішки повернутися до звичного для себе активного життєвого ритму. Двері Великого концертного залу імені Станіслава Людкевича відкриті для всіх, кому дороге та близьке мистецтво радості, краси та надії, ім’я якому – музика!

9 цікавих подій відбудуться впродовж 28 липня – 7 серпня 2022 року. 

Зустрінемось у Львівській національній філармонії!

***

Запрошуємо на яскраве закриття VII. міжнародного фестивалю “Pizzicato e Cantabile”, яке стане справжнім святом української музики. На сцені Концертного залу Людкевича виступатиме струнний ансамбль Івано-Франківської філармонії “Quattro Corde” – учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Керівник ансамблю – Анжела Приходько.

Музиканти представлять у Львові вишукану програму сучасної української камерно-інструментальної музики. Програму події складуть твори композиторів з Івано-Франківська та Львова. 

Віталій Маник – викладач Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та автор музики до понад 90 вистав. Андрій Легкий зараз працює в Нью-Йорку. Стилістика його музики близька до мінімалізму. Творчість Богдана Котюка знана в багатьох країнах світу. Її діапазон охоплює різні жанри від сакрального органа до джазу. Також у концерті  прозвучать два твори Богдана Котюка, що були спеціально аранжовані композитором для ансамблю Анжели Приходько.

 

Виконавці:

  • Струнний ансамбль Івано-Франківської обласної філармонії
  • Анжела Приходько, мистецький керівник

 

Програма: 

  • Богдан Котюк (1951). Ностальгія
  • Богдан Котюк. Рапсодія в стилі Бітлз 
  • Віталій Маник (1963). Good Night 
  • Віталій Маник. Український диптих 
  • Андрій Легкий (1968). Елегія Чорногори
  • Андрій Легкий. For Angela

 

Модераторка події – Інна Павлюк

 

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись

Партнери