Ремінісценції.UA

Концертний зал Людкевича

Неділя 30.10.2022 / 15:00

Концертний зал Людкевича

180-350

Опис

Україна – держава з тисячолітньою історією сили і перемог, з глибоким корінням духовної традиції.

Сьогодні Україна кров’ю пише новітній літопис свого роду і бореться за європейське майбутнє!

Московська імперія століттями переписувала і фальшувала історію України, нищила наші науково-мистецькі еліти, окуповувала території… продовжує це робити і у 21 столітті: окупація територій, куди ворог заходить із розстрільними списками для патріотів.

Проєкт «Ремінісценції.UA» має на меті повернути українцям втрачені сторінки власної історії, реабілітувати велич та славу української культури для розбудови сучасної оновленої України. Він складається з 10 новел, у кожній з яких: рух, слово, музика, перформанс і відеоінсталяції сплітаються воєдино.

Тисячолітня традиція державності, історія, мова й національна культура – це наша непереможна зброя у сучасній війні з московською імперією. Руйнуючи саркофаг імперської брехні, ми заповнюємо інформаційний вакуум Своєю Історією – Історією Правди. Саме цей інформаційний арсенал має бути на озброєнні в кожного, хто вірить у перемогу України!

Наші військові захищають Україну зі зброєю в руках, а наш культурний фронт – має не менш важливе завдання – руйнувати міфи «большой русской культури» і відкривати світу Україну!

 

Режисер та автор проєкту «Ремінісценції» – народна артистка України Ірина Мазур

Учасники проєкту – актори ТанцТеатру «Життя»

 

У проєкті використані твори українських композиторів: Богдана Весоловського, Анатолія Кос-Анатольського, Ярослава Барнича, Володимира Івасюка та інших.

Поділитись