Романтичні експресії серенад

Львівська національна філармонія ім. М. Скорика

Неділя 27.08.2023 / 18:00

Львівська національна філармонія ім. М. Скорика

150

Опис

Захопливе поєднання флейти й фортепіано цього вечора відобразиться у музикуванні двох молодих артистів, Андрія Бендуса та Ірини Берчук, які виконають романтичну програму. Вона зіткана зі світлих настроїв, літніх акцентів та рідкісно прекрасних камерних композицій. Особливим шармом відзначена “Соната серенад” нашого сучасника, видатного українця Євгена Станковича, що й дала назву проєкту: весь спектр експресії, доступний музичній композиції, зосередився тут.

___

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане X Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові»,  який відбудеться впродовж 15-31 серпня.

Основною концепцією цьогорічного, вже десятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова, як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія,  директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують сім унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторному виконанні знаних колективів і солістів.

Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів.

Виконавці:

  • Андрій Бендус, флейта
  • Ірина Берчук, фортепіано

Програма:

  • Людвіг ван Бетховен. Серенада для флейти ре мажор, тв. 41
  • Євген Станкович. “Соната серенад”
  • Ежен Бозза. “Агрестид” тв. 44
  • Андре Жоліве. “Пісня Ліноса”

 

Поділитись

Партнери