Смичком по клавішах – Вечір прем’єр

Концертний зал ім. С. Людкевича

Субота 06.04.2019 / 18:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

80-200

Абонементи діють

Опис

У більшості з нас імпровізація асоціюється здебільшого із джазовою музикою, чи не так? Це звісно вірно, проте традиція імпровізації своїми коренями сягає аж до бароко і класицизму! Композитор і піаніст Олександр Саратський досконало володіє цим неймовірним інструментом висловлення почуттів через музику! Його музика – це дивовижне поєднання академічної школи, джазових тем та українського фольклору!

Пропонуємо переконатися і насолодитися. Адже на вас чекає вечір прем’єр, де кожна нота – унікальна, самобутня і пронизливо щира!

Концерт для фортепіано з оркестром №4 має непросту історію. Написаний у 2013 році, вперше був виконаний у лютому 2014 року у Київській національній філармонії. Поряд вже точилися бої, вже палав Київ! Партія фортепіано не написана, а імпровізується безпосередньо на сцені. Лише уявіть, що розповідає ця музика!

Концерт для скрипки з оркестром щойно написано! Світова прем’єра відбудеться на цьому концерті – таку подію годі пропустити! За словами композитора, коли твір ще народжувався, Маестро знав, що вперше партію скрипки виконає Кирило Стеценко! Так і буде!

А ще буде магія! Джазові мініатюри та композиції Олександра Саратського та Кирила Стеценка – це мова, якою співає душа!

Програма :

  • Олександр Саратський. Концерт № 4 для фортепіано з оркестром
  • Олександр Саратський. Концерт для скрипки з оркестром
  • Джазові мініатюри та композиції Олександра Саратського та Кирила Стеценка

Поділитись