Музика в старому Львові.

Звучання старого міста

Львівський музей історії релігії
(колишня трапезна Домініканського монастиря)
Площа Музейна, 1

Субота 29.08.2020 / 18:00

Львівський музей історії релігії (колишня трапезна Домініканського монастиря) Площа Музейна, 1

Ви зможете придбати квитки в касі філармонії . Вартість квитка 150 грн.

Локація, де сьогодні знаходиться Домініканський собор має багатолітню історію, а перші сакральні споруди на цьому місці з’явилися ще у далекому ХІІІ столітті. Саме тут також розміщувався палац володаря міста – Лева Даниловича. У середині XVIII століття замість старого готичного собору постав новий, будівлю якого можна побачити сьогодні. Збоку до нього примикають будівлі монастирських корпусів, збудованих ще у XVI-XVII столітті.

Зараз на цьому місці розташовується Львівський музей історії релігії. У колишній трапезній Домініканського монастиря, яка сьогодні є його частиною, лауреат міжнародних конкурсів, гітарист Михайло Гончаров, представить цікаву концертну програму, у якій символічно об’єднає давні часи і сучасність: від далекого XVIII ст. (адже саме у цей період постав Домініканський собор) і аж до початку ХХІ ст.

Зокрема, у виконанні гітариста прозвучить композиція митця початку XVIII ст. – Сільвіуса Леопольда Вайса, відомі твори композиторів ХІХ століття – Франца Шуберта, Луїджі Леньяні, Каміля Сен-Санса, та творчі опуси митців-сучасників – Карлоса Москардіні, Лео Брауера.

• Михайло Гончаров, акустична гітара

• Сільвіус Леопольд Вайс. Фантазія і фуга ре мінор
  • Луїджі Леньяні. Каприс №9
  • Франц Шуберт. Серенада