Три Моцарти. Закриття Фестивалю “Музика у старому Львові”

Львівська національна філармонія ім. М. Скорика

Четвер 31.08.2023 / 19:00

Львівська національна філармонія ім. М. Скорика

150-300

Опис

Історія давнього міста Львова дбайливо береже згадки про активну творчу та громадську діяльність тут Франца Ксавера (“львівського”) Моцарта та Юзефа Зайдлера (“польського”) Моцарта. Авторський проєкт розкриє мистецтво всієї родини Моцартів, не оминувши увагою й “батька” сімейства – Леопольда Моцарта, і, безперечно, найбільш знаного зі світочів родини, Вольфґанґа Амадея.  Як звучить спадок геніальних Моцартів у інтерпретації Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” під орудою Сергія Бурка, можна почути 31 серпня. Крім того, цей концерт стане початком 29-го сезону відомого оркестру “Віртуозів”!

___

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане X Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові»,  який відбудеться впродовж 15-31 серпня.

Основною концепцією цьогорічного, вже десятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова, як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія,  директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують сім унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторному виконанні знаних колективів і солістів.

Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів.

 

Виконавці:

  • Софія Соловій, сопрано
  • Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”
  • Сергій Бурко, диригент

 

Програма:

  • Леопольд Моцарт (1719-1787). Симфонія сі мажор
  • Франц Ксавер Моцарт (1791-1844). 6 романсів на тексти європейських поетів-романтиків (аранжування Володимира Дуди)
  • Франц Ксавер Моцарт. “Полонез” (аранжування Віктора Камінського)
  • Юзеф Зайдлер (1744-1806). “Benedictus”, “Bohemorin”, “Turis davidica” (аранжування Віктора Камінського)
  • Вольфганг Амадей Моцарт (1756-1791). Квартет  № 15, тв. 421

 

 

Поділитись

Партнери