Українське тріо

Концертний зал Людкевича

П’ятниця 02.10.2020 / 19:00

Концертний зал Людкевича

Квитки можна придбати в касі філармонії . Вартість квитків 100 грн

Опис

Подія об’єднає чотири зразки камерної музики українських митців: композиторів, творчість яких вже по праву вважають класикою – Мирослава Скорика та Євгена Станковича, а також молодих львівських композиторів – Богдани Фроляк та Богдана Сегіна. Концертна програма продемонструє, наскільки багатим та різноманітним може бути таке інструментальне поєднання у творчому баченні митців.

Розпочне подію «Речитативи і рондо» Мирослава Скорика, написане у 1968 році. Цей зразок ранньої творчості композитора випромінює колосальну енергетику, що особливо виявляється через ритміку. Ця енергетика втілена у двох ключах: філософському, що особливо відчутно у речитативах, та в етнохарактерному, що виявилось у рондо.

«Епілоги» Євгена Станковича – зразок пізнього стилю митця. Твір доволі лаконічний, має наскрізну побудову. У ньому яскраво вчувається типова для Євгена Станковича багата, живописна фактура. «Епілоги» емоційно насичені, у композиції органічно поєдналися споглядальні та медитативні образи, просвітлена лірика, вдумливі речитативи, експресивні та драматичні елементи.

«Три мініатюри in C» для тріо Богдани Фроляк написані мисткинею у ранній період творчості. Крайні п’єси циклу об’єднує векторність розвитку: при прослуховуванні першої мініатюри виникають асоціації із постійною пульсацією, у третій вчувається стрімкий біг. Центральна частина для мене уособлює образ самої композиторки: ніжна, делікатна мелодія надзвичайної краси мовби триває безкінечно. Вона огортає та поглинає, її хочеться слухати і слухати.

Завершить концертну програму «without title» Богдана Сегіна. Композиція теж надзвичайно цікава. Вона доволі лаконічна за об’ємом та водночас є яскравим та характерним зразком творчості львівського композитора.

Мирослав Драган

Виконавці:

  • Марко Комонько, скрипка
  • Ярослав Мигаль, віолончель
  • Мирослав Драган, фортепіано

 

Програма:

  • Мирослав Скорик (UA / 1938-2020). «Речитативи та рондо» (1969)
  • Євген Станкович (UA / *1942). «Епілоги» (2007)
  • Богдана Фроляк (UA / *1968). «Три мініатюри in C» (2009)
  • Богдан Сегін (UA / *1976). «without title» (2001/2017)

Водночас відбуватиметься онлайн-трансляція події на Youtube-каналі Львівської національної філармонії, яка буде доступна для перегляду виключно під час події.

Фестиваль організовує ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ФІЛАРМОНІЯ Львівська національна філармонія

у партнерстві з ЛЬВІВСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ Lviv Composers Union

Підтримка Фестивалю:

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ЛОДА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА
 Львівська національна філармонія - Українське тріо Львівська національна філармонія - Українське тріо Львівська національна філармонія - Українське тріо

Партнери Фестивалю:

GOETHE-INSTITUT В УКРАЇНІ Goethe-Institut Ukraine
ПРЕДСТАВНИЦТВО OeAD У ЛЬВОВІ Kooperationsbüro Lemberg – Австрійське бюро кооперації у Львові
ІНСТИТУТ АДАМА МІЦКЕВИЧА Instytut Adama Mickiewicza
Львівська національна філармонія - Українське тріо Львівська національна філармонія - Українське тріо Львівська національна філармонія - Українське тріо Львівська національна філармонія - Українське тріо Львівська національна філармонія - Українське тріо

Головний медіа партнер Фестивалю The Claquers

Львівська національна філармонія - Українське тріо

Поділитись