Українська музика від Сходу до Заходу

Неділя 20.12.2020 / 18:00

Ви зможете придбати квитки в касі філармонії . Вартість квитка 100-150 грн.

Концерт-презентація нового проєкту
Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова”
“Українська музика від Сходу до Заходу”

Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова” презентує новий проєкт, який об’єднає усю нашу країну!

Проєкт “Українська музика від Сходу до Заходу” має важливу суспільну місію. Адже для українців цінності, які втілює національна музика, закладені впродовж тисячоліть в генетичному коді, тож через музику субтильні позивні національної історичної пам’яті потраплять до споживачів культурної продукції навіть швидше, ніж через слово чи навіть через живописний образ, оскільки глибоко зачіпають емоційні струни і здатні найбільше пробудити свідомість єдності українців – від Сходу до Заходу.

Спільно із Маріупольським камерним оркестром “Ренесанс”, плідна співпраця з яким триває вже протягом багатьох років, “Віртуози Львова” записали компакт-диск. Він містить твори львівських та донецько-маріупольських композиторів.

Протягом десятиріччя ці два колективи, що є своєрідним «культурним камертоном» своїх міст, здійснили кілька вельми успішних творчих проєктів, що найкраще свідчать про духовну ментальну єдність українців, де б вони не жили: на західних чи на східних теренах.

Презентація проєкту відбудеться у форматі телемосту між двома колективами, де камерні оркестри будуть виконувати композиції, що увійшли до компакт-диску.

• АКО “Віртуози Львова”
  • Сергій Бурко, дириґент

• Віктор Камінський. Te Deum
  • Володимир Стеценко. Токата