Перемога світла

П’ятниця 19.05.2023 / 16:30

Фоє Львівської національної філармонії

Вхід вільний

Опис

Навіть під час війни розпускаються квіти.

Маргарет Тетчер.

Окрасою відкриття 42-го Міжнародного фестивалю музичного мистецтва “Віртуози”, що стартує у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика під девізом “Україна. Музи не мовчать» стане виставка знаного львівського митця Ігоря Кузьмака. В цей важкий, непростий час для України музиканти і митці продовжують освітлювати шлях до перемоги своєю працею і творчістю, зігріваючи наші душі й зранені серця. Ця виставка не про війну, не про темряву, яка спустошує все до чого торкається, ця виставка про красу Творця, про свободу, про любов до природи і перемогу світла і краси над тотальним злом. Понад двадцять експонованих картин прикрасять фойє філармонії, оспівуючи красу рідного краю, наших чарівних Карпат, улюбленого Львова.

Позиція митця – навчитися помічати прекрасне, їздити в долини, милуватися ріками, квітами, краєвидами, підніматися в гори, щоб кожен цінував те, що його оточує. Одна робота художника “Тюльпанові поля Голландії” і афіша виставки, це зустрічний та символічний жест подяки нашим друзям з Нідерландів за моральну підтримку, які подарували Львову багатотисячний різновид тюльпанів, що стали окрасою міста, анадав їх голландський підприємець за сприяння почесного консула України в Королівстві Нідерланди Еміля Бернару де Севрен Жакет.

Виставка Ігоря Кузьмака під назвою “Перемога світла” – продовження незакінчених циклів “Під небом України” та “Дивоцвіти світу”. Глядача філармонії приваблять роботи автора своїм вишуканим колоритом, масштабністю, гармонійністю кольорів, цікавими сюжетами і обов’язково створять гарний настрій не тільки меломанам, але й поціновувачам мистецтва.

Зоріана Мірус, кураторка виставки

Про автора

Ігор Кузьмак- народився у Львові, закінчив архітектурний факультет Львівської політехніки.Член правління Львівської обласної організації НСАУ. Керівник ТзОВ “Укрдизайнгруп”. Вважає малярство формою самовираження та втечі від рутини. У його творчому доробку – виставки в Україні, Греції, Італії (галерея Ватикану), Хорватії.

Поділитись