Ода Незалежності. Віртуози Львова

Парк Тараса Шевченка

Понеділок 24.08.2020 / 19:00

Вхід вільний

Новий день — нове знайомство! Кілька слів про Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» під незмінним керівництвом Сергія Бурка. Геніальний як технічно, так і емоційно, цей відомий у всьому світі колектив вражає своєю майстерністю й гармонійним звучанням.

Минулого року львівські «Віртуози» відсвяткували 25-річчя: за цей час оркестр запам’ятався креативністю програм, географією гастролей та співпрацею з видатними солістами. А його головним завданням було й залишається виховання широкого кола слухачів-меломанів та залучення шанувальників музики до своїх ексклюзивних концертних програм. Саме тому народились такі проєкти, як «Музика для всіх» (видано 3 диски «Музика для всіх 1-2-3», які розійшлися великим накладом) та «Скрипаль на даху».

Особливу увагу оркестр приділяє талановитій молоді, зокрема, в межах проєкту «Таланти 3-го тисячоліття», де молоді й ще недосвідчені солісти могли виступати з оркестром на філармонічній сцені. Варто відзначити колаборацію із Мирославом Скориком. Наприклад, проєкт «Музика зі Львова», в якому маестро особисто з оркестром виконує свої джазові композиції, а також «Українські колядки», написані Скориком спеціально для «Віртуозів». Між іншим оркестр став одним із перших популяризаторів знакового твору «Мелодія», який ще у 1996 році записали на Ватиканському радіо, звідки почалася його легендарна подорож світом.

Впевнені, що «Віртуозів Львова» можна слухати у терапевтичних цілях, адже їхня музика може зцілювати душу. 24 серпня о 19:00 в парку Шевченка ви зможете отримати свої вичерпні докази цього факту на великому екрані під час Classic Picnic. А якщо не зможете прийти, вмикайте трансляцію на YouTube-каналі  або на світському порталі JetSetter.ua.

Також маємо можливість подивись концерт прямо на сайті Львівської філармонії:

У День незалежності звучатиме вся Україна!