Віртуози 39. String Duo & Trio

[LIVE] [ONLINE]

Понеділок 01.06.2020 / 20:30

Концертний зал Людкевича

Онлайн трансляція

Опис

Святкування 250-річчя Бетховена відбудеться онлайн!

Один із найстаріших та наймасштабніших українських фестивалів класичної музики «Віртуози» у 2020 році відбудеться у форматі онлайн-маратону! Вже традиційно, впродовж десятиліть його організатором є Львівська національна філармонія.

У 2020 році фестиваль, без сумніву, стане унікальним та вирізнятиметься з-поміж інших: відбудеться він у форматі дводенного онлайн-маратону, який цілком буде присвяченим постаті видатного композитора-класика – Людвіга ван Бетховена, адже цьогоріч  виповнюється 250 років із дня народження митця!

Онлайн-маратон триватиме два дні: 31 травня та 1 червня. Його репертуар цілком співпадатиме із початковим задумом – складатиметься із творів Бетховена. На сцені Концертного залу Людкевича прозвучать кращі фортепіанні, камерно-інструментальні твори, вокальна музика Бетховена, уривки із його опери «Фіделіо» та ораторії «Ісус на Оливковій горі».

Завершать дводенний маратон витончені камерні композиції Бетховена. Зокрема, у виконанні Юрія Маршалика та Оксани Литвиненко прозвучить Дует «Augengläsern» для альта і віолончелі, а Андрій Уличний, Тобіас Рот та Василь Іванишин виконають Струнне тріо №1.

Дивіться трансляцію подій маратону на нашому YouTube-каналі та   Facebook-сторінці.

Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.

В програмі:

  • Юрій Маршалик, альт
  • Оксана Литвиненко, віолончель
    • Дует «Augengläsern» для альта і віолончелі WoO 32
  • Андрій Уличний, скрипка
  • Тобіас Рот, альт
  • Василь Іванишин, віолончель
    • Струнне тріо № 1 Мі♭ мажор тв. 3

Трансляція: Сергій Горобець, Юрій Булка Звукорежисер: Остап Мануляк

Поділитись