Віртуози 39. Симфонія Remixed

Концертний зал Людкевича

25.05.2020 / 19:00
Купити квиток

Концертний зал Людкевича

80-300

Абонементи діють

Опис

Бетховену 250!

У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.

Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.

20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.

Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!

Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!

Виконавці:

  • Фортепіанний дует – Ольга Чіпак, Олексій Кушнір (DE-UA)
  • Франциско Мануель Ангвас Родрігес, литаври (ES)


Програма:

  • Л. ван Бетховен. Симфонія № 9 ре мінор тв. 125 (транскрипція Ф. Ліста)

Поділитись