Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вхід вільний

Опис

КОНКУРС МОЛОДИХ ВОКАЛІСТІВ імені ВАСИЛЯ СЛІПАКА проводиться Львівською Національною Філармонією у співпраці з Департаментом з питань культури, національностей
та релігій Львівської ОДА за підтримки Міністерства культури України, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Фундації Василя Сліпака.

Конкурс проводиться у м. Львові з 15 до 20 грудня 2019 року.

У конкурсі можуть брати участь солісти вокалісти (академічний спів) за номінаціями:

сопрано, мецо-сопрано, тенор, баритон/бас у двох вікових категоріях:

I – КАТЕГОРІЯ

Від 16 до 21 року включно, два тури (вік учасників станом на 15 грудня 2019 року).

II – КАТЕГОРІЯ

Від 22 до 30 років включно, три тури (вік учасників станом на 15 грудня 2019 року).

УМОВИ УЧАСТІ:

1. Брати участь у Конкурсі можуть співаки усіх національностей, незалежно від місця проживання.

2. Умовою участі в попередньому відборі є надсилання наступних реєстраційних документів:

• заповнена заявка з конкурсною програмою

(заявка на офіційній сторінці конкурсу – www.contest.wassylslipak.org);

• копія паспорта або IDкартки;
  • портретне кольорове фото високої роздільчої здатності (JPEG);
  • творче резюме (PDF);

• посилання на відеозапис зі своїм виступом (довільна програма), який учасники Конкурсу розташовують на порталі YouTube (запис повинен бути зроблений не раніше 1 січня 2019 року), тривалість відеоролика до 6 хв.

1. Заявки для участі у Конкурсі приймаються з 1 червня до 15 жовтня 2019 року до 23.59 за східноєвропейським часом EET (UTC+2).

2. Кандидати на участь у Конкурсі отримають підтвердження реєстрації своєї заявки на електронну пошту заявника.

3. Список відібраних учасників буде опубліковано на офіційній сторінці Конкурсу – www.contest.wassylslipak.org до 01 листопада 2019 року. Окрім цього, відібрані учасники Конкурсу отримають офіційне запрошення на електронну пошту вказану у заявці.

4. Підставою участі у Конкурсі є сплата обов’язкового реєстраційного внеску кожним конкурсантом:

I – КАТЕГОРІЯ – $50 USD, II – КАТЕГОРІЯ – $80 USD (оплата в USD або у гривневому еквіваленті – згідно з курсом НБУ у день оплати).

1. Реєстраційний внесок з позначкою «на Конкурс В. Сліпака» вноситься з 02.11.2019р. до 20.11.2019р. лише після отримання офіційного запрошення про участь

ПРОГРАМНІ ВИМОГИ КОНКУРСУ:

I – КАТЕГОРІЯ

Від 16 до 21 року включно (вік учасників станом на 15 грудня 2019 року).

І тур

1. Арія з опери, кантати, меси або ораторії композиторів ХVІХVІІІ ст.
  2. Солоспів західноукраїнського композитора ХІХХХ ст. (на вибір із запропонованого списку композиторів).
  3. Народна пісня тієї країни, яку представляє учасник.

ІІ тур

1. Розгорнута арія з опери європейського або американського композитора ХІХ – ХХ ст.
  2. Арія з опери композитора країни, яку представляє учасник.
  3. Солоспів українського композитора ХІХХХ ст.

ІІ – КАТЕГОРІЯ

Від 22 до 30 років включно (вік учасників станом на 15 грудня 2019 року).

І тур

1. Арія з опери, кантати, меси або ораторії композиторів ХVІХVІІІ ст.
  3. Народна пісня тієї країни, яку представляє учасник.

ІІ тур

1. Розгорнута арія з опери європейського або американського композитора ХІХХХ ст.
  2. Арія з опери композитора країни, яку представляє учасник.
  3. Солоспів українського композитора ХІХХХ ст.

Тривалість виступу до 20 хв.

ІІІ тур

1. Арія з опери у супроводі симфонічного оркестру (на вибір із запропонованого списку).

Поділитись