Вшановуємо пам’ять героїв

Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна,11)

Неділя 20.08.2023 / 19:00

Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна,11)

Вхід вільний

Опис

Пронизливе звучання міді, підсилене найкращими зразками музики від класицизму – і до сучасності: програму світової класики на шану українським героям пропонує відомий колектив, Октет  тромбоністів Луганського академічного симфонічного оркестру. Замислитись над простотою пісенної мелодики Шуберта, вловити  ритми новітніх октетів Івейзен та Джейкоба, і врешті зупинитись – над глибиною трагізму бетховенської симфонії… Це саме той концерт, де катарсична дія музики проявить себе повною мірою

____

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане X Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові»,  який відбудеться впродовж 15-31 серпня.

Основною концепцією цьогорічного, вже десятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова, як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія,  директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують сім унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторному  виконанні знаних колективів і солістів.

Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів.

Виконавці:

  • Октет  тромбоністів Луганського академічного симфонічного оркестру
  • Ігор Шаповалов, керівник

Програма:

  • Ерік Івейзен. «Октет Великого каньйона»
  • Франц Шуберт. «Бойова пісня»
  • Людвіг ван Бетховен. Симфонія № 7 ля мажор, тв. 92. ІІ частина, Allegretto
  • Гордон Джейкоб. «Trombone Octet».

Персоналії

Поділитись

Партнери