До Львова на фестиваль віолончельної музики з’їхалися гастролери з Швейцарії, Румунії і Болгарії

03.10.2018
Опис

На фестивалі «ArtCello Fest» три відомі віолончелісти дадуть благодійні майстер-класи для учнів і студентів.

«ArtCello Fest» відкриють у Львові 3 жовтня. А далі концерти і майстер-класи відбуватимуться у Києві, Харкові і Дніпрі.

Фестиваль «ArtCello Fest» започаткував Денис Северин – нині швейцарський віолончеліст, але українець із походження. Він народився у Харкові, а от освіту здобував у музичних академіях Москви, Женеви, Базеля. Зараз – професор консерваторії у Швейцарії.

«Це є знакова фігура віолончельного мистецтва і в Україні, і в Європі, це без перебільшення. Він є креативний, творчий, по-доброму непередбачуваний, що створює дуже гарну атмосферу для колективу, для репетиційного процесу», – розповів концертмейстер віолончельної групи оркестру «Віртуози Львова» Микола Околович.

Саме Денис Северин привозить до України на фестиваль віолончельної музики найзнаковіших музикантів Європи.

«Ці фестивалі – це моя допомога молоді України, тому що на цей фестиваль приїжджають професори. Цього разу приїхали три віолончелісти з трьох країн світу і вони дають благодійні майстер-класи для всіх учнів і студентів у різних містах України», – каже Денис Северин.

Фестиваль почнеться у Львові уже цієї середи, 3 жовтня. О 10:00 влаштують майстер-класи у Львівській музичній академії, а увечері у філармонії оркестр «Віртуози Львова» та гастролери дадуть концерт – гратимуть твори П’яццоли, Шуберта та інших.

«Тішуся, що серед солістів буде Разван Сума з Бухареста. Це є один із найяскравіших румунських солістів, який викладає у Національній академії. Я дуже радий, тому що приїхав Атанас Кристев, я так думаю, що він є один із найперспективніших болгарських віолончелістів», – додає Денис Северин.

Також запросили і кращих українських віолончелістів. Зокрема, у Львові виступить киянин Артем Полуденний. А далі їдуть фестивалити у Київ, Харків і Дніпро. У кожному з цих міст теж відбудуться безкоштовні майстер-класи.

https://zaxid.net/do_lvova_na_festival_violonchelnoyi_muziki_zyihalisya_gastroleri_z_shveytsariyi_rumuniyi_i_bolgariyi_n1466845

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...