Вітаємо Польщу з Днем Конституції

03.05.2023
Опис

Сьогодні Польща відзначає 232-гу річницю з дня проголошення першої Конституції. Щиро вітаємо багаторічну державу-партнера України та дякуємо за підтримку! Зокрема, висловлюємо вдячність нашим дружнім музикантам, що всіляко доєднуються до українського мистецького тилу та організаціям.

Саме 3 травня 1791 року Надзвичайний Сейм Речі Посполитої ухвалив Конституцію, яку вважають першою в Європі та другою у світі після Конституції США.

Також ми прихильно дякуємо нашим багаторічним партнерам — нотному видавництву PWM, спільноті авторів ZAiKS, Фонду «Pro Musica Viva», Фонду «RenesArt», Фонду «Phasma Music», Мистецькій агенції «Kameny», Фонду «Допомога полякам на Сході», Польсько-українській фундації імені Іґнація Яна Падеревського, Instytut Sztuki PAN, Towarzystwo Muzyczne im. Karola Szymanowskiego, Генеральному консульству Республіки Польща у Львові, медіа Kurier Galicyjski, Radio Szczecin.

Дякуємо відважним та високопрофесійним польським артистам, які не побоялись прибути в Україну та виступити на нашій сцені — диригенту Вінсенту Козловському, клавесиністці Уршулі Ставіцькій, флейтистці Марії Перадзинській, віолончелісту Томашу Штралю, піаністам Анджею Верцінському та Славоміру Вільку. Дякуємо нашим постійним доброчинцям із Польщі — Павлу Осуховському, Броніславі Фалінській та Ірені Вільчек-Сова. Віримо у подальшу плідну співпрацю задля спільної перемоги!

Звісно ж, слова вдячності висловлюємо і нашим слухачам з Польщі, які приєднуються до прослуховування концертів онлайн та цим сприяють подальшому розвитку польсько-українських відносин.

Razem do zwycięstwa!

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...