Вітаємо Польщу з Днем Конституції

03.05.2023
Опис

Сьогодні Польща відзначає 232-гу річницю з дня проголошення першої Конституції. Щиро вітаємо багаторічну державу-партнера України та дякуємо за підтримку! Зокрема, висловлюємо вдячність нашим дружнім музикантам, що всіляко доєднуються до українського мистецького тилу та організаціям.

Саме 3 травня 1791 року Надзвичайний Сейм Речі Посполитої ухвалив Конституцію, яку вважають першою в Європі та другою у світі після Конституції США.

Також ми прихильно дякуємо нашим багаторічним партнерам — нотному видавництву PWM, спільноті авторів ZAiKS, Фонду «Pro Musica Viva», Фонду «RenesArt», Фонду «Phasma Music», Мистецькій агенції «Kameny», Фонду «Допомога полякам на Сході», Польсько-українській фундації імені Іґнація Яна Падеревського, Instytut Sztuki PAN, Towarzystwo Muzyczne im. Karola Szymanowskiego, Генеральному консульству Республіки Польща у Львові, медіа Kurier Galicyjski, Radio Szczecin.

Дякуємо відважним та високопрофесійним польським артистам, які не побоялись прибути в Україну та виступити на нашій сцені — диригенту Вінсенту Козловському, клавесиністці Уршулі Ставіцькій, флейтистці Марії Перадзинській, віолончелісту Томашу Штралю, піаністам Анджею Верцінському та Славоміру Вільку. Дякуємо нашим постійним доброчинцям із Польщі — Павлу Осуховському, Броніславі Фалінській та Ірені Вільчек-Сова. Віримо у подальшу плідну співпрацю задля спільної перемоги!

Звісно ж, слова вдячності висловлюємо і нашим слухачам з Польщі, які приєднуються до прослуховування концертів онлайн та цим сприяють подальшому розвитку польсько-українських відносин.

Razem do zwycięstwa!

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...