Долаємо нові виклики! Сміливо! Гідно!

22.01.2019
Опис

Початок року для Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії видався активним і напруженим. Численні запрошення, гастролі, безкінечні репетиції та тривала дорога. Важко, проте й цікаво. Нові знайомства, досвід, виклики і підкорені вершини.

19 та 20 січня наш знаменитий оркестр виступив у новому для себе амплуа. У середньовічній столиці Фландрії, місті Ґент (Бельгія), на запрошення MTSM B.V. Music Theatre Stage Management львівські музиканти спільно із балетною трупою світової слави із Женеви взяли участь у постановці балету С. Прокоф’єва «Ромео і Джульєтта». Це було справжнє випробування, адже балет – це «хірургічна» точність взаємодії музики і руху. Від кожного музиканта залежить не лише досконале виконання партії, а й створення комфортного і вірного музичного супроводу для танцівників на сцені! Складно, відповідально, хвилююче і одночасно прекрасно! Магічне відчуття надскладного і багатогранного організму, що дихає, рухається, живе в унісон!

Не дивно, що вибаглива бельгійська публіка із захопленням зустрічала сучасні перевтілення ідей вічного шедевра Шекспіра! Два дні поспіль концертна зала театру Капітоль була переповнена! Українських музикантів та швейцарських артистів балету на чолі із маестро Паулем Дайневегом вітали гучними оваціями! І це взірцевий приклад того, як музика єднає світ!

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...