Людкевичу – 142!

26.01.2021
Опис

«Людкевич був романтиком у житті і творчості… Але рівночасно він був настільки великою і неповторною індивідуальністю, що був і до сьогодні є для нас високим моральним і етичним зразком. Як типовий представник романтизму, Людкевич втілив риси своєї особистості у творчості, де боротьба за поступові ідеї, часом з відтінком трагедійності, контрастує зі змалюванням природи, народного побуту, молитвою і піснею»

Стефанія Павлишин

 

24 січня минуло 142 роки із дня народження постаті, яка займає особливе місце в українській культурі. Мова йде про Станіслава Людкевича. Працюючи у різних сферах музичної діяльності до кінця свого 100-річного життя, він залишив нам неоціненні здобутки!

Ім’ям Станіслава Людкевича названий Великий концертний зал Львівської національної філармонії імені М. Скорика, у якому щороку проводяться тисячі найрізноманітніших подій та який відвідують тисячі гостей!

Композиції митця впродовж десятиліть звучать у стінах філармонії!

Хоч Станіслава Пилиповича вже давно немає з нами, але пам’ять про нього живе… У спогадах, працях та звісно – у його музиці!

До Вашої уваги симфонічна поема «Подвиг» («Танець кістяків») у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії імені М. Скорика. Дириґент – Айдар Торибаєв.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...