Людкевичу – 142!

26.01.2021
Опис

«Людкевич був романтиком у житті і творчості… Але рівночасно він був настільки великою і неповторною індивідуальністю, що був і до сьогодні є для нас високим моральним і етичним зразком. Як типовий представник романтизму, Людкевич втілив риси своєї особистості у творчості, де боротьба за поступові ідеї, часом з відтінком трагедійності, контрастує зі змалюванням природи, народного побуту, молитвою і піснею»

Стефанія Павлишин

 

24 січня минуло 142 роки із дня народження постаті, яка займає особливе місце в українській культурі. Мова йде про Станіслава Людкевича. Працюючи у різних сферах музичної діяльності до кінця свого 100-річного життя, він залишив нам неоціненні здобутки!

Ім’ям Станіслава Людкевича названий Великий концертний зал Львівської національної філармонії імені М. Скорика, у якому щороку проводяться тисячі найрізноманітніших подій та який відвідують тисячі гостей!

Композиції митця впродовж десятиліть звучать у стінах філармонії!

Хоч Станіслава Пилиповича вже давно немає з нами, але пам’ять про нього живе… У спогадах, працях та звісно – у його музиці!

До Вашої уваги симфонічна поема «Подвиг» («Танець кістяків») у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії імені М. Скорика. Дириґент – Айдар Торибаєв.

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...