Людкевичу – 142!

26.01.2021
Опис

«Людкевич був романтиком у житті і творчості… Але рівночасно він був настільки великою і неповторною індивідуальністю, що був і до сьогодні є для нас високим моральним і етичним зразком. Як типовий представник романтизму, Людкевич втілив риси своєї особистості у творчості, де боротьба за поступові ідеї, часом з відтінком трагедійності, контрастує зі змалюванням природи, народного побуту, молитвою і піснею»

Стефанія Павлишин

 

24 січня минуло 142 роки із дня народження постаті, яка займає особливе місце в українській культурі. Мова йде про Станіслава Людкевича. Працюючи у різних сферах музичної діяльності до кінця свого 100-річного життя, він залишив нам неоціненні здобутки!

Ім’ям Станіслава Людкевича названий Великий концертний зал Львівської національної філармонії імені М. Скорика, у якому щороку проводяться тисячі найрізноманітніших подій та який відвідують тисячі гостей!

Композиції митця впродовж десятиліть звучать у стінах філармонії!

Хоч Станіслава Пилиповича вже давно немає з нами, але пам’ять про нього живе… У спогадах, працях та звісно – у його музиці!

До Вашої уваги симфонічна поема «Подвиг» («Танець кістяків») у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії імені М. Скорика. Дириґент – Айдар Торибаєв.

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...

01.02.2021 Концерти

“Високий замок” виступив у Родинному домі “Покрова”

В останній день січня артисти Львівської національної філармонії ім...