Музика, що єднає

25.02.2019
Опис

«Мистецтво об’єднує» – давно усім відома, затерта фраза, яка набула сенсовності 23 лютого у Львівській національній філармонії.

В цей вечір відбулося не лише свято грандіозної музики! Відбулося єднання двох географічно протилежних куточків нашої чудової країни, двох мистецьких просторів, двох колосальних музичних колективів.

За підтримки Національної концертної агенції «UKR Artists» львів’яни стали свідками музичної події, унікальної за своїм масштабом та форматом. «Nova Sinfonietta ArtConnect» – це не просто концерт чи творчий задум. Це міцний міст, що об’єднує на засадах щирої дружби та любові до мистецтва.

Вперше у Львові на одній сцені виступили одразу 2 камерних оркестри: знаний львівський колектив «Віртуози Львова» та молодий амбітний оркестр з Харкова «Nova Sinfonietta».

Солісти світової слави – скрипаль Марко Комонько та піаніст і диригент Станіслав Христенко вражали віртуозністю! Наповнювали простір такою колосальною енергетикою, що в залі не залишилося жодного байдужого глядача! Музиканти на сцені і слухачі у залі слухали і дихали в унісон. Це було справжнє єднання, а не просто слова!

Фото та відео Анастасія Іванова

Світлини з концерту

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...