Музика, що єднає

25.02.2019
Опис

«Мистецтво об’єднує» – давно усім відома, затерта фраза, яка набула сенсовності 23 лютого у Львівській національній філармонії.

В цей вечір відбулося не лише свято грандіозної музики! Відбулося єднання двох географічно протилежних куточків нашої чудової країни, двох мистецьких просторів, двох колосальних музичних колективів.

За підтримки Національної концертної агенції «UKR Artists» львів’яни стали свідками музичної події, унікальної за своїм масштабом та форматом. «Nova Sinfonietta ArtConnect» – це не просто концерт чи творчий задум. Це міцний міст, що об’єднує на засадах щирої дружби та любові до мистецтва.

Вперше у Львові на одній сцені виступили одразу 2 камерних оркестри: знаний львівський колектив «Віртуози Львова» та молодий амбітний оркестр з Харкова «Nova Sinfonietta».

Солісти світової слави – скрипаль Марко Комонько та піаніст і диригент Станіслав Христенко вражали віртуозністю! Наповнювали простір такою колосальною енергетикою, що в залі не залишилося жодного байдужого глядача! Музиканти на сцені і слухачі у залі слухали і дихали в унісон. Це було справжнє єднання, а не просто слова!

Фото та відео Анастасія Іванова

Світлини з концерту

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...

01.02.2021 Концерти

“Високий замок” виступив у Родинному домі “Покрова”

В останній день січня артисти Львівської національної філармонії ім...