Новий погляд на грандіозну музику славетного Барвінського!

25.02.2019
Опис

Минулого тижня, 22 лютого, у Львівській національній філармонії відбулася визначна подія!

Пройшов справді дивовижний і дуже важливий для нас – львів’ян, для українського музичного простору концерт «Присвята Василеві Барвінському».

Так, була грандіозна музика Корифея! Було сповнене почуттів – від світлої печалі до радості і піднесення, виконання! Віртуозні солісти: Оксана Рапіта (фортепіано), Мирослав Драган (фортепіано), Оксана Литвиненко (віолончель), Наталія Дитюк (сопрано) захопили глядачів майстерністю і емоційністю. Маестро Тарас Криса, як завжди неперевершено зіграв на своєму багатоголосому інструменті – Академічний симфонічний оркестр перевершив всі наші сподівання! Браво!

Проте, була ще одна надважлива деталь: безсмертні твори Василя Барвінського цього вечора вперше звучали у новому оркеструванні! Вишукана і чуттєва Богдана Фроляк викохала нові гармонії, щоб тонко і влучно підкреслити усю неймовірну мелодику і ліричність, що втілив у своїх шедеврах великий українець Барвінський!

Чому це так важливо? Це означає, що українська музика розвивається. А пам’ять і  пошана до свого власного минулого, до своєї історії свідчить про те, що ми ідемо вірним шляхом, навіть коли той бува тернистим!

Світлини з концерту-присв’яти Василю Барвінському

Фото та відео Анастасія Іванова

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...