Новий погляд на грандіозну музику славетного Барвінського!

25.02.2019
Опис

Минулого тижня, 22 лютого, у Львівській національній філармонії відбулася визначна подія!

Пройшов справді дивовижний і дуже важливий для нас – львів’ян, для українського музичного простору концерт «Присвята Василеві Барвінському».

Так, була грандіозна музика Корифея! Було сповнене почуттів – від світлої печалі до радості і піднесення, виконання! Віртуозні солісти: Оксана Рапіта (фортепіано), Мирослав Драган (фортепіано), Оксана Литвиненко (віолончель), Наталія Дитюк (сопрано) захопили глядачів майстерністю і емоційністю. Маестро Тарас Криса, як завжди неперевершено зіграв на своєму багатоголосому інструменті – Академічний симфонічний оркестр перевершив всі наші сподівання! Браво!

Проте, була ще одна надважлива деталь: безсмертні твори Василя Барвінського цього вечора вперше звучали у новому оркеструванні! Вишукана і чуттєва Богдана Фроляк викохала нові гармонії, щоб тонко і влучно підкреслити усю неймовірну мелодику і ліричність, що втілив у своїх шедеврах великий українець Барвінський!

Чому це так важливо? Це означає, що українська музика розвивається. А пам’ять і  пошана до свого власного минулого, до своєї історії свідчить про те, що ми ідемо вірним шляхом, навіть коли той бува тернистим!

Світлини з концерту-присв’яти Василю Барвінському

Фото та відео Анастасія Іванова

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...