«Ніколи знову». День пам’яті і примирення у Львівській національній філармонії.

06.05.2019
Опис

Наш обов’язок – пам’ятати і передавати цю пам’ять наступним поколінням.

До Дня пам’яті і примирення Академічний симфонічний оркестр «INSO – Львів» Львівської національної філармонії організовує дві цікаві події.

Так, 6 травня о 13 годині в конференц-залі Львівської філармонії відбудеться майстер-клас для дітей з виготовлення символів акції «Ніколи знову» – червоних маків. У заході візьмуть участь діти музикантів «INSO – Львів» та учні школи східних мов і бойових мистецтв Будокан.

Про жахіття війни і зміст символу – маку, про важливість спомину маленьким майстрам і майстриням розповість Отець Степан Сус — військовий капелан, настоятель гарнізонного храму Святих апостолів Петра та Павла.

Майстер-клас для дітей проведуть професійні майстрині – Дана Якимчук, художниця, декораторка, засновниця декор-студії «Коралі»; Ліля Лупул, художниця, фешн-дизайнерка аксесуарів та прикрас; студентки Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша – Софія та Христина Давиденко. А вже готові брошки-маки отримають гості другої події, присвяченій Дню пам’яті і примирення – концерту «Реквієм» Джузеппе Верді, що відбудеться 8 травня, початок о 21 годині.

Світлини з майстер-класу.

Реквієм Верді вважають одним з вершинних його творів. Яскравою рисою музики цього твору є насичена і динамічна драматургія, скоріше властива опері, ніж церковній музиці: тут є і моменти найглибшого трагізму, і неймовірного просвітлення.

До виконання цієї колосальної музики запрошено прекрасних виконавців!

Солісти:

Анна Шумаріна (сопрано) – солістка “Lemberger Gold Brass”, та “K&K Philarmoniker”

Тетяна Вахновська (мецо-сопрано) – солістка Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької

Олег Злакоман (тенор) – лауреат численних міжнародних конкурсів, провідний соліст Одеського національного академічного театру опери та балету

Сергій Магера (бас) – Народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка, провідний соліст Національної опери України, лауреат численних міжнародних конкурсів.

Легендарна Національна Заслужена Академічна капела України «Думка», багата творча історія якої налічує вже 100 років.

І звісно, безмежні у своєму таланті і креативному пошуку «INSO – Львів».

Диригує – Раймонд Янссен (Нідерланди).

Це буде незабутній вечір! Долучайтеся!

Світлини  з концерту .

 

 

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...

01.02.2021 Концерти

“Високий замок” виступив у Родинному домі “Покрова”

В останній день січня артисти Львівської національної філармонії ім...