Оприлюднені імена учасників Конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака 2019

04.11.2019
Опис

1 листопада оприлюднені імена 60-ти молодих співаків і співачок – учасників Конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака у 2019 році!

Нагадаємо, що Конкурс відбудеться впродовж 15-20 грудня у Львівській національній філармонії. За звання Лауреата змагатимуться вокалісти за номінаціями сопрано, мецо-сопрано, тенор, баритон/бас у двох вікових категоріях: I категорія (від 16 до 21 року включно), II категорія (від 22 до 30 років включно).

У перший тур Конкурсу відібрані 60 учасників із України, Польщі, Австрії та Китаю.

I Категорія / I Category

Дар’я АКУЛОВА / Dar’ia AKULOVA (Ukraine)
Денис АНХІМ / Denys ANHIM (Ukraine)
Анжеліка БОНДАРЧУК / Anzhelika BONDARCHUK (Ukraine)
Ілона БОРЩ / Ilona BORSHCH (Ukraine)
Юлія КАНАКА / Yuliya KANAKA (Ukraine)
Анастасія КУНАК / Anastasiia KUNAK (Ukraine)
Кароль Бонавентура МЄЛІНСЬКІ / Karol Bonawentura MIELIŃSKI (Poland)
Анатолій-Артем КОНОПЛЯНИК / Anatolii-Artem KONOPLIANYK (Ukraine)
Ірина МЕЛЬНИК / Iryna MELNYK (Ukraine)
Ольга МЕЛЬНИЧУК / Olha MELNYCHUK (Ukraine)
Інна НОВАК / Inna NOVAK (Ukraine)
Захарій ПАЛІЙ / Zakharii PALII (Ukraine)
Анастасія САВАРИНА / Anastasiia SAVARYNA (Ukraine)
Даніель СЕМСІЧКО / Daniel SEMSICHKO (Ukraine)
Юлія СУРУШКІНА / Yuliia SURUSHKINA (Ukraine)
Теона ТОДУА / Teona TODUA (Ukraine)
Ангеліна ТРУШЕВСЬКА / Anhelina TRUSHEVSKA (Ukraine)
Марія УСИК / Mariia USYK (Ukraine)
Віктор ЦАРЕНКО / Viktor TSARENKO (Ukraine)

II Категорія / II Category

Ольга АРТЕМЕНКО / Olha ARTEMENKO (Ukraine)
Наталія БАБ’ЯК / Natalia BAB’IAK (Ukraine)
Мар’яна БЕРЕЗЯК / Mariana BEREZIAK (Ukraine)
Пауліна БЄЛАРЧИК / Paulina BIELARCZYK (Poland)
Ганна БОКША / Hanna BOKSHA (Ukraine)
Владислав БУЯЛЬСЬКИЙ / Vladyslav BUIALSKYI (Ukraine)
Ірина ВАЩЕНКО / Iryna VASHCHENKO (Ukraine)
Георгій ВЕШАПІДЗЕ / Georgiy VESHAPIDZE (Ukraine)
Євгенія ВУЄК / Yevheniia VUIEK (Ukraine)
Олена ГАШТОВА / Olena HASHTOVA (Ukraine)
Оксана ГРИВНАК / Oksana HRYVNAK (Ukraine)
Олександра Д’ЯЧЕНКО / Oleksandra D’IACHENKO (Ukraine)
Юлія ЄЛЬКІНА / Yuliya YEL’KINA (Ukraine)
Ганна ІВАНОВА / Hanna IVANOVA (Ukraine)
Соломія-Іванна ІВАНЧУК / Solomiia-Ivanna IVANCHUK (Ukraine)
Пьотр КАЛІНА / Piotr KALINA (Poland)
Вадим КОВАЛЬ / Vadym KOVAL (Ukraine)
Анастасія КОЗАК / Anastasiia KOZAK (Ukraine)
Назар КОРНЯК / Nazar KORNIAK (Ukraine)
Оксана ЛІКАРЕНКО / Oksana LIKARENKO (Austria)
Микола МИГОВИЧ / Mykola MYHOVYCH (Ukraine)
Борис МИДЛИК / Borys MYDLYK (Ukraine)
Назар МИКУЛЯК / Nazar MYKULIAK (Ukraine)
Сергій МОСКАЛЬЧУК / Sergii MOSKALCHUK (Ukraine)
Максим НАЗАРЕНКО / Maksym NAZARENKO (Ukraine)
Андрій ОЛЕНИН / Andrii OLENYN (Ukraine)
Роман ПЕРЕВЕРТУН / Roman PEREVERTUN (Ukraine)
Олена ПІНЬКОВСЬКА / Olena PINKOVSKA (Ukraine)
Мар’яна ПОЛТОРАК / Mariana POLTORAK (Poland)
Оксана ПШЕНИЧНА / Oksana PSHENYCHNA (Ukraine)
Кароліна РАЙЧИК / Karolina RAJCZYK (Austria)
Анастасія РАНЧИНСЬКА / Anastasiia RANCHYNSKA (Ukraine)
Софія СЕРВЕТНИК / Sofiia SERVETNYK (Ukraine)
Олена СКІЦЬКО / Olena SKITSKO (Ukraine)
Лю ТАО / Liu TAO (China)
Ярослав ФЕДОРЕНКО / Yaroslav FEDORENKO (Ukraine)
Інна ФЕДОРІЙ / Inna FEDORII (Ukraine)
Аліна ЧЕРНЕНКО / Alina CHERNENKO (Ukraine)
Сунь ЮАНЬ / Sun YUAN (China)
Микола ЮХИМЕНКО / Mykola YUHYMENKO (Ukraine)
Наталія ЯРОСЄВІЧ / Natalia JAROSIEWICZ (Poland)

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...